Her gün squat yapacağıma söz verdim kendime ve?

Sadece squat değil daha birçok hareket var. Vücudumu şekile sokmak istiyorum. Annem de beni çok destekliyor hep yaparsın kızım diye :) sizce nasıl bir program izlemeliyim hareketleri yaparken?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• kalçalarına söz ver mükemmel vücuda ulaşmak için squat ve deadlift + beslenme yeterli.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Ne konuda?

0|0
    0|0
  • Jen Selter gibi ünlüleri takip et facebook sayfasında video falan paylaşıyorlar :)

0|0
    0|0
  • runtastic uygulamalarını indir

0|0
    0|0
  • Hangi kas olursa olsun hergün çalıştırılaz küçük pıtırcığım katabolize olursun gelişeyim derken sakatlanırsın bu işler senin söz vermenle olmuyor yavrucuğum hem söz vermek gt vermeye benzemez bu yüzden birdaha söz vermeden önce iyi düşün :)

0|0
    0|0
  • Bu saçma sapan yorumları sakın dikkate alma. Sana program yazabilirim.

0|0
    1|0
  • evet biri daha demiş p90x senlik bir şey

0|0
    0|0
  • Set halinde yap. Yemek yedikten sonra 2 saat geçsin, öyle yap. Günde tek seferle sınırlama, günde 3-4 defa yap 30'ar dakikadan :)

0|0
    0|0
    • 30 dk tek set değil dimi 😳

• Ahahah ben pek görmüyorum kuru Dalları 😄 herkes almış basen göbek gidiyor

• Valla bizim buralarda herkes dal gibi, ya da besyo oku duğumuz için mi öyle bilmiyorum :)

Kızlar Ne Diyor 4

• sadce squat ile olmaz şekle sokamazsın mesela her gün karın kası çalışabilirken bacak çalıştıktan sonraki gün bacak çalışamazsın ne bileyim kollar ayrı çalışılır zor yani iyi disipline edilmeli bir bilen tarafından.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Anladık popon düz :) poposu olmayan kızlara cidden acıyorum..

0|0
    0|0
  • 30günde uygulanıcak bir squat programı var diye biliyorum , onu bir araştır bir de px90 mı px50 mi ne böyle bir program var buna da bak

0|0
    0|0
    • Gördüm onları sadece 30 güne sınırlamak istemedim :) 1 haftadır yapıyorum kendi çapımda

• Px90 sanırım bu 90gün. 2gün yap 1gün dinlen squat için ara dinlenmeler şart

• Doğru diyosun

Yükleniyor...