Ben bu popoyu nasıl küçültcem?

Bir spor dalı birşey söyleyin bana çok çıkık basende var biraz. bel ince çok belli oluyor bana çıkış yolu gösterin?

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle bölgesel zayıflama diye birşey yok bütün vücuttan yağ yatar insan. bunu öğrendikten sonra asıl konuya gelelim günlük kalori ihtiyacını ölç, sonra o kalori ihtiyacından günlük 500 kalori kıs. imkanın varsa fitness salonuna git, yoksa evde HIIT cardio videolarını izleyerek uygula yürüyüş yap, beslenmeni düzene sok kola tatlı şeker bunları hayatından at gerisi gelir..

1|0
    0|0
    • Bu bel daha ne kadar incelebilir bilmiyorum. Gidicem spora işte hangisine karar veremedim. Kalori de takip edemiyorum ki ya

• ben teşekkür ederim.. spordan 20 dk önce sade kahve içersen yağ yakımın hızlanır unutma..

• Ooo bayılırım seve seve :D

Erkekler Ne Diyor 14

• öncelikle bu genetik bir durum istediğini yap incecik olma ihtimalin olabilir. bunu belirttikten sonra bence yapılacak en iyi hareketi eliptik bisiklet sağlıyor. her gün eliptik bisiklette 20 dak harcasan yediklerine dikkat etsen olabilecek en ince haline gelirsin bence

0|0
    0|0
    • O daha çok büyütüyormuş yaa

• Salonda var dimi

• çoğu salonda vardır olmayan salon görmedim ben ama üye olmadan bir sor yani eliptik bisiklet de yoksa o salona üye olma zaten

• squat

0|0
    0|0
  • Popona takılma fazla arkana bakma gözünün önüne bak :-)

0|0
    0|0
  • Salona git

0|0
    0|0
  • hangi popoyu?

0|0
    0|0
  • tabıkı spor yapmalsıın

0|0
    0|0
  • Belin ince olduğuna emin misin?

0|0
    0|0
  • kim kardesian gibisin işte daha ne istiyon :))

0|0
    0|0
    • Oha o kadar değil basen çok onun

• 5 dakka daha geç doğsaymış popo olarak doğcakmış zaten :) kadın vücudunda en zor eriyen bölgedir basen ve kalça bölgesi kimi insanda da yapı gereği bombeli büyük duruyo estetik açıdan pek hoş durmuyo ya

• Ya ağlıcaaaaammm

• sıkıntı yapma ıyıdır ıyı :)

0|0
    0|0
  • Kızlar Aslında Kalçasını İyi Kullanır Ne İnceltmesi :D

0|0
    0|0
  • şekeri , yağı azalt her gün yürü

0|0
    0|0
  • Reklamlarda bugun hepp gotler var

0|0