Sizinle sürekli dalga geçen arkadaşınızla ilişkiyi keser misiniz?

5 6 tane arkadaşımla sürekli birlikte takılırız, çok da iyi anlaşırız. birkaç aydır aramıza bir tane çocuk girdi benden 2 yaş kadar küçük, daha önceden de konusmuşluğumuz vardı ama bizle takılmaya başladıktan sonra iyice samimi olduk. neyse mesela hep birlikte yemek yiyoruz bu salak kulağıma eğilip bi sakallarını kesip gelseydin de bize ayıp olmasaydı falan diyo (ben bıyık sakal olayına çok dikkat ederim hayatımda hiç o şekilde gezdiğimi bilmem) tabi sesimi çıkaramıyorum arkadaşlara rezil olmamak için ve bunu yapmaktan çocuk zevk alıyor ben sinirlendikçe pis pis sırıtıyor.. bugün de bana sen şaşı mıydın ya yeni fark ediyorum dedi ve alakası bile yok hayatımda ilk kez bana o şaşı dedi kafayı yiycem az önce de bıyıklısın ama kollarında kıl yok aferin diye mesaj atmış sonunda ağlıycam yaa. böyle bir arkadaşınız olsa napardınızz?

0|0
8|5

En İyi Erkek Görüşü

• İlginç bir yaklaşımda bulunmak istiyorum bu konuda..

Sana karşı hisleri olabilir..

Ciddiyim. Bu esprileri kafana takmayacağını düşünebilir ya da dolaylı yoldan ilgini üzerine toplamak isteyebilir.

Öteki türlü düşünecek olursak eğer çocuğun kişilik sorunları vardır, eskiden yaşadığı bir eziklik ya da buna benzer bir durum yüzünden bunu yapıyor olabilir.

Kafana takma somurttukça daha da üstüne gelecektir deli etmek için.

Yokmuş gibi davranmanı tavsiye ederim. Öyle yaptıkca yüzüne bile bakma, konuşmalarına cevap verme, ortam yerinde hiç aldırış etme. O zaman ne yaptığını daha net anlayacaktır..

0|0
    0|0
    • bana karşı ilgisi olsa iltifat ederdi herhalde bu bildiğimiz hakaret ediyor.

• Hakaret değil de ilgi çekmek için takılma durumu da olabilir. Aklıma nedense öyle geldi. Eğer aksi bir durum varsa 2. seçeneği devreye sokabilirsin.. ;)

Erkekler Ne Diyor 4

• evet keserim. beni mutsuz eden şeyleri hep hayatımdan çıkarmışımdır. mutluluk ancak böyle sağlanır. sizi mutlu eden insanlar ile birlikte olun.

0|0
    0|0
  • E ama sende sakalını bıyığını kes :PP

0|0
    0|0
    • Şaka kız şaka dur ağlama.

• Varyasyon çok yani :)

• Hala daha anlamazsa öküzoğlu öküz yaptığı hatayı kes ilişkiyi gitsin mk.

• suç sendeki sen o saygı perdesini kaldırmışsın aranızda.

0|0
    0|0
  • arama ararlarsa tlf bakma karsından gelırlerse yolunu cevır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• kendini kabullendirmeye çalışıyodur samimi olmaya çalışarak ama bunu da becermeyerek...gayet ciddi karşına al "bak olum ben hoşlanmıyorum böyle saçma sapan tavırlarından ya adam gibi ol ya da çıkma karşıma de..hatta ya da sktr git de diyebilirsin...sert ol! yapamıyosan da cevap yazma karşılık verme...o salak espri yapınca sert sert suratına bak

0|0
    0|0
    • siktir git diycek kadar kabalaşmasam da söylediklerinin hepsini yaptım.. diyorum ya ben o espri yaptığı için sert sert baktığımda çocuğun hoşuna gidiyo pis pis sırıtmaya başlıyo

• seni deli gibi kıskanıyo canım.seni ezmeye çalışıyor çünkü kendiki eksiklerini sende tam görüyor olabilir.ona sinsice laf sokmaya bak.eğer sessiz kalırsan dalga geçmeye devam eder

0|0
    0|0
    • kız olsa kıskanabilir ama bir erkek ben de olan neyi kıskanabilir ki?

• aynı şeyi kuzenim bana yapıyordu.bıyığım olmadığı halde dalga geçiyordu.tahminimce ukala birisidir.kendine fazla güveniyordur.takmamak en iyisi

• Hiç hoşlanmam böyle insanlardan. İlişkiyi keserdim ben.

0|0
    0|0
  • sen kes ama ben kesmem hatta o bana çektirdikçe daha büyüğünü ona yaparım içine dert olsun afedersin hayvanın . zaten dediklerine aldırmam ben . neden bu kadar piskopatım ya ben insanların acı çekmesini izlemekten zevk alıyorum .cidden bak :D

0|0
    0|0
  • Takma bile.

0|0
    0|1
  • prim vermem

0|0
    0|0
  • Bir daha mesaj atma de. Yaşın kaç?

0|0
    0|0
    • kaç kere söyledim, kaç kere tersledim. çocuk yüzsüzün önde gideni.. 26 yasındayım

• Sen de onunla dalga geç. Foğrafını göster dalga geçilecek malzemeye bakıyım:D çok pis ağlatırım ben, dün ağlattım mesela,bu işler böyle

• Espri yapmış balkabağı. O günden itibaren biterdi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...