Mesaj attı sizce seviyor mu hala?

beni seven biri vardı aile dostumuz onlar bze gelir biz onlara gideriz.

benim hayatıma biri girdi bunu öğrenince bna stem dolu mesajlar attı ilk kez o zamn sevdiğini öğrendim neyse 9 ay sonra ayrıldım bn sevgilimdn bunu öğrenince bana tekrar mesaj atmaya başladı konuştuk bnde düşünüceğimi söyledim(bu arada sevgilim olduğunu öğrenince ağlamış bunuda başkasından öğrendim ) her gece arıyordu askere gideceği için bir an önce karar vermemi istiyordu neyse bir gün onlardaydık o evde değildi bni aradı konuştuk öyle havadan sudan dolabını açmamı ve kutudaki kolyeyi almamı söyldi.aldım bnde.

neyse 1 3 gün konuştuk ben hayatıma birini almak istemiyordum zaten bi gün biri olursa kaderimde kimse o olsun dedim onunla alakalı olmadığınıda söyledim .neyse kolyeyide yerine bırakıcam bna ait değil dediğimde sana ait saçmlama dedi

üzerinden 1 ay geçti mesaj attı kolyeye layık olamadın yerine bırak vs saçmaladı tamam dedim .

bugünde kolyeyi aldığım yere bıraktım mesaj attım bi kere tkmıştm helal et emanetini yerine bıraktım die oda cevap olarak gonul isterdi hep sende kalmasını ama olmadı yapamadık suc sadece snn değil bisey icin solemiyorum he okuluda kazanmssn hayrlı olsn ilk defa duamn ise yaradğını gordum her ne kadar inanmasnda sevindm snn adına hakkım helal olsn he

die mesaj attı szce seviyor mu hala ?

0|0
10|7

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Cocugun sevdıgı asıkar ama enın ne yapmaya calıstıgın bellı degıl sana hıc bır anlam veremedım. Düşüncelerini ögrenebilir miyim cocuga karsı olan =?

1|0
    0|0
    • yaptığım birşey yok.

sevgilim olmadan önce bnde ona aşıktım hatta çocukluk aşkımdı ama hayatıma biri grnce sevgm btti.

şimdi hayatımdda biri yok tbi.

• öh ne saçmaladın.benim ona ümit verdiğim yok sadece merak ettim .ayrıca değer verdiğim biri.

• ümit verdigin yok o cocugun o kolyeyı sana ne amacla verdıgının dusunuyorusn ? yada 2 Ay boyunca konusman cocuga umıt vermedı mı bıraz kendını cocugun yerıne koy.

• Böyle bir durum benim başıma gelmişti. gidiyorsun sevdiğine yakışacak en güzel kolyeyi seçiyorsun onca seçeneğin arasından. hediye ediyorsun ya doğum gününü yada özel bir gününü bekliyorsun ve sonra ne mi oluyor bir gün eliyor ve avuçlarıma bırakıp o kolye yi gitti diyor bu mu aşk bu mu sevgi ?

0|0
    0|0
  • Yani bütün olan biten sorunu hallettin bir tek kolye mi kaldı ?

0|0
    0|0
  • sevse ne olacak ona acı çektirmeye devammı ettirmek istiyorsun? Bana aynen bir kız böyle güzellikle acı çektiriyor

0|0
    0|0
  • bence git o kolyeyi bir lağım çıkuruna bırak, ne taraftan çıkarsa bil ki senin kısmetin o civarda biridir...

0|0
    0|0
  • Seviyor olması ne gibi bir değişikliğe sebep olacak merak ettim. Senin de erkek arkadaşın yok mu?

0|0
    0|0
    • hayır ayrıldık

• Eğer seviyorsan şans tanı derim ama kendini ölçüp tarttığında ona karşı hislerinin arkadaşlık ya da güven (vs) olduğunu düşünüyorsan yanaşma çünkü ileri zamanda büyük sorun olarak dönebilir bu..

• çok ayıb edersin geri vermekle.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• unutma çabalarında ki doğruyu yapıyor . niyetini belli etmişsin çünkü.

0|0
    0|0
  • Seviyorda olayi niye trajik bir hale getiriyorsunki. Bir kere hic sevmediysen o kolyeyi hicte almamaliydin. Seviyosanda karsilik ver.

0|0
    0|0
  • onun dolabını açıp kolyeyi almayı biliyorsun ama şimdi napıcanı bilemiyormusun? en başından almasaydın iyi olurdu sana aldığı hediyede olsa kendinin vermesi daha uygundu

0|0
    0|0
  • Ilerde ona bir sans verirsen, yani sende ona karsi bir seyler hissediyorsan tabii kalsin sende. Ama hiç birsey beslemiyorsan ona karsi, geri ver kolyeyi, bosuna umut etmesin.

0|0
    0|0
  • seviyo ama üzme ccocugu daha fazla bnce..

0|0
    0|0
  • Dursun sende ne olacak yani. Bari bu konuda kırma..

0|0
    0|0
  • geri vermen onu daha çok kırar. bence sende dursun ama tabiki kullanma

0|0
    0|0
  • çok sıkıyosa seni çöpe at .

0|0
    0|0
  • Geri ver.

0|0
    0|0
Yükleniyor...