Çok terliyorum ne yapmalıyım sizce?

Her gün yıkanıyorum fakat dışarı çıktığımda çok terliyorum açık renk kıyafetler giyiyorum kısa kollu filan ama şiril sıklam oluyor arkam sizce ne yapmalıyım

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• bi doktora görünebilirsin. bi taanıdığım bu durumdan çok şikayetciydi elleri terlediği için biriyle tokalaşmaya utanır hale gelmişti ameliyat oldu terlemesi azaldı çok memnundu.

0|0
    0|0
    • sevgilimle ele ele tutuşurken filanda ellerım cok terlıyor rezil oluyorum :D

• :) doktora görünmende fayda var arkadasım. ama şuan için pudra ve sık sık duşla idare et. pudra da kıyafetlerinde leke bırakır ama idare edersin bi süreliğine. Allah yardımcın olsun

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 3

• Klipsli ets diye bi yöntem var, mikro cubukla girip terleyen kısma klips takıyorlar terleme kesiliyor. Ailemden olanlar oldu,ellerinden su akıyordu resmen, ameliyattan sonra zerre terleme yok. Hem klipsi istediğin zaman cıkarttırıp eski haline dönebiliyorsun. İstanbulda kel bıyıklı bi doktor var bi ara televizyonda anatıyordu bu olayı.

0|0
    0|0
  • terlik giy

0|0
    0|0
    • 0-6 zeka yaşı burası ıcın uygun değil

• senın ıcerı gırmene ızın veren kım ?

• bak arkadaşım boka sürülcek aklın olsa senle ugraşırdım keyifli falan olurdu belki ama söylediklerimide anlayamayıp yorumlayamayacağın için aptal aptal cevaplar vericeksin.bu zaten verdiğin ilk okul seviyesi "senin içeri girmene " .. bilmemne ile başlayan kurtlar vadisi çakması(bkz. benim öyle bir oglum yok) yorumundan çok belli.burdan sonrasını dahada senin anlayabilceğin şekilde yazıyorum.Hadi bayramlıklarını çıkar da yat uyu bakalım.

• yogun terleme olan bolgelerıne pudra sur terlemezsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...