Galatasaray 3 Mersin 2 Maç Hakkında Düşünceleriniz Neler? Özellikle Hakeme Ayrı Parantez Açmak Lazım?

Çok Zevkli bir mücadele izledim açıkcası Mersinide tebrik ederim çok iyi futbol oynadılar. Hakem çok konuşmak istemesemde bu nasıl bir yönetimdir anlamak zor %100 iki penaltımız verilmedi diğer 2 pozizyon tartışmaya açık maç içinde kontrolünü kaybetti bunda gerçekten taraftarımızada ayrı parantez açmak lazım ama açık konuşmak gerekirse GALATASARAY BUGÜN HAKEMİDE YENMİŞTİR! Siz neler düşünüyosunuz?

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• bugün galatasaray hakemide yenmiştir mi oha allah sana objektif olmayı versin bu kadarda taraflı olunmaz ki bide ben obkektifim diye gezin
    dün bizim penaltımıza laf edene bak hele.
    her galibiyetimizden sonra üstü kapalı fener şikeyle aldı diyorsun şike yaptı diyemezsiniz tabi
    http://i.hizliresim.com/LY4rjz.png http://i.hizliresim.com/LY4rjz.png hakemin önünde hamitmidir ne haltsa ayağa basıyor hakem VERMİYOR !
    meloyu atması gerekirken kırmızı vermiyor !
    hocanız Hamzaoğlu ; Soyunma odasında, 'Hakeme gücümüz yetmez, çıkıp oyunumuzu oynayalım' dedim. Öyle de oldu" şeklinde konuştu diyor hakemi etkiliyor bunu sesiniz çıkmıyor
    Galatasaray isabetli şut atmadan Mersin'e 2 gol attı hala biz hak ettik deyin yeter artık

1|1
    0|2
    • Sarı-kırmızılı ekip ilk yarıyı kaleyi bulan isabetli şutu olmadan tamamladı. Golü rakip oyuncu Güven Varol kendi kalesine attığı için bu da Galatasaray adına bir şut istatistiği olarak geçerli sayılmadı. 2. yarıda ise Mersin İdman Yurdu isabetli şut çekemedi.

Mücadelede iki takım da 3'er isabetli şut çekti. Galatasaray'ın 2-2'lik beraberliği yakaladığı Burak Yılmaz'ın penaltı golüne kadar kaleyi bulan şutu yoktu.

• sana ne anlatsam boş sabaha kadar anlatsam olmayacak anlamazsın sen ve bir kaç galatasaraylı dışında şuanda sitede galatasaraylı gördün mü göremezsin onlarda hak etmeden kazandığınızı biliyorlar yarın gelirler ama kalan maçlarımızda fenerbahçe hakem sayesinde alıyor dersin artık üstü kapalı deme açık açık söyle ! neyse seninle polemiğe giremiyecem. bay

• sowun pozsyonuna penaltı demen de ıyıdır rıze macında da emenıkeye yapılan net penaltılar calınmamıstı

• Galatasaray yapar cnmdır :D

0|1
    2|0
  • h ttp://ww w. ntvspor. net/haber/futbol/119611/bir-kisi-penalti-desin---

1|0
    0|0
    • Selçuk kırmızımı? Burak aldatmaya yönelik hareketmi? Toroğlu % bir milyon penaltı dedi çoğu yorumcuda hem fikir bu penaltıyımı tartışıyoruz? Ki onlar demesede bir kaleci topa çıkıp topa müdale etmeyim rakibe ediyorsa bu penaltıdır sen neyden bahsediyorsun tm anlamadım gizlican ama pek bilgin yok sanırım bu konularda GS hangi penaltımı birde tm konu kapnsın :)

• Futboldan anlamayan kizlar yorum atmasin lütfen nerenle izliyosun maci anlamiyorum

Erkekler Ne Diyor 5

• Hakem iki tarafa da hata yaptı sen sizin aleyhimize olanalei yazmışsin sadece ama maçı 11 kişi bitirmeniz de hakem hatasıdır Her maçtan sonra hakemin bas rolde olduğu ligin tadı kaçtı artık. Kim kaç gol attı diye yarışmak yerine kim kaç penaltı kazandı diye istatistik tutuyoruz #uyutmaya devam super lig

1|0
    0|0
    • Selçuğun pozizyonu bana göre sarı karttı benim düşüncem sence kırmızı ise bişey diyemem. Kim daha fazla kazandı değil kim haksız aldı düşünülmeli şimdi Toroğlu Burağınkine % bir milyon penaltı dedi kalecide burağa hakkını helal etmiyomuş ilginç

• fb ve gs nin maçlarından sonra hakem konusulduysa bizim maçtan sonra xxl hakem konuşulur yarin konumuz yine hakem

• inş olmaz nedim.

• Galatasaray Fenerbahçeye hakem yardımı olmadan nasıl maç kazanılırmış bugün göstermiş oldu Tüm engellemelere rağmen Şampiyon olup 4. Yıldızı takacağız

0|2
    2|0
    • İnş ama bugün açık konuşmak gerekirse bizim işimizin çok zor olduğunu anladım bu ligde.

• hakları yenıyomus burakla aldıgınız beles penaltıları ne cabuk unuttunuz arıfın kendını yere atmasıyla kazandıgınız penaltıları ne cabuk unuttunuz

• kpasa gs macında ılk golunuz ofsayttı ıkıncı golunuzde elle asıst yaptı chedjou gs fb macında da emenıkeye yapılan penaltı verılmedı hakları yenılmısmıs

• Hakkeme, akla hayale bile gelemicek kadar beddua ve küfür ettim umarım tutar.
    Galatasaray'ım herkese ve herşeye rağmen şampiyon olacak

0|1
    0|0
    • İnş öyle olur Hakeme bende çok kızdımda beddua etmedim tabiki :) Biz iyi niyetimizle hata yaptı diyelim yinede inş futbolumuzu dahada güzelleştirip şampiyon olucaz.

• keşke melo ve selçukun atılması gerektiğini de söyleseydin sana yakıştıramadım. mersin hakeme yenildi

2|1
    0|3
    • Mersin hakememi yenildi Selçuğun pozizyonu sarı kart bana göre kırmızı ağır olur meloyuda kafa topuna çıktığı için atılıcaksa atılsın zaten yorumuna saygılıyım ama maçı 90 dakika izlesen demek istediğimi anlardın verilen iki penaltıda doğruydu yalan yok ama kaleciyide 2. sarıdan atmalıydı çok detaylı konuşacaksak bunlarıda konuşalım Selçuğa sadece bir kanalda duydum kırmızı dendiğini oda eh işte olabilir dedi net demedi diğer hepsi sarı dediki bencede sarıydı biz bu maçta hakemide yendik ilkerim olsa ben sölerim.

• trt spor da erman ve sergen lig tv de tümer ve m. denizlinin yorumu

• İyide bende izledim Erman ve Sergeni öyle birşey duymadım ben yanlış izledim sanırım neyse hatta GS ye verilmeyen penaltıdan bahsettiler ama tabi herkes istediği gibi.

• Firat aydinus cuneyt cakir malum sahislar Galatasaray maclarinda ellerinden geleni yapıyorlar bu serefszleri artik vermesnler bizim maclara vallahi sabrimizi deniyorlar. Malum bir gun önce feneve calinan penalti ortada. Fenev ne zman dara dusse son dakikalarda dütt bir penalti mac fenevin. Galatasaray dün hakeme ragmen nasil kazanılır bunun örneğini gisterdi. Onlar hakemi arkasina alarak kazanir. Biz hak3mi de ustune koyarak s.. keriz :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...