Futbolda herhangi bir Türk takımının 20 yıl içinde Avrupa'da kupa kaldırabileceğine inanıyor musunuz?

Objektif düşünüp objektif cevaplar verelim lütfen.

0|0
2|24

En İyi Erkek Görüşü

• ben beşiktaşlıyım 20 yıl ne getirir bilmem

hangi takım kupa kaldırırsa kaldırsın ama biri kaldırsın

galatasarayın uefa kupasını kaldırdığındaki sevincim emin olun beşiktaşın şampyonluğunda yaşadığım sevinçten daha büyüktü

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• 20 yıl ciddi bir süre

0|0
    0|0
    • Bizim gibi neredeyse yerinde sayan bir ülke için değil gibi.

• yanılıyorsun hemde çok :)

• Umarım :)

• insallah

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• İnanıyorum, Fenerbahçe, Beşiktaş,Galatasaray Tu takımlardan Biri Kaldıracaktır, Fenerliyim Ama Kaldırsınlar Fenerbahçe Almış Gibi Sevinirim Gögsüm Kabarır Valla, Sadri Şener İsterse Gelir Müzede Görür Gider, O Zaten ancak sadece görür.

0|2
    0|0
  • Galatasaraydan ümidim var yakın zamanda

0|0
    0|0
  • maalesef ben inanmıyorum.amatörce yönetilen kulüplerimiz bunu başaramaz

0|0
    0|0
  • hatta bunu söylememin farklı sebepleri var terör ekonomi deprem gibi önemli sorunlar yaşıyoruz bu nedenle hükümetler ülkenin morale ihtiyacı olduğunu düşünerek futbol takımlarına çok önemli avantajlar sağlıyorlar. bu şekilde avantajlar destekler avrupa da yok

0|0
    0|0
  • takımlarımızın herhangi biririn yabancı (özellikle arap) zengin iş adamlarına satılmadığı sürece hiç bir takımımız avrupada kupa kaldıramaz

0|0
    0|1
  • Tüm dünyada yabancı sınırlaması olsa evet ihtimal var.

0|1
    0|0
  • futbol dışı o kadar saçma şeylerle uğraşılıyorki spor programlarında futbol değil saha dışı konuşuluyor ne zaman altyapı öenem verilir o zaman kupra birdaha gelir kalitesiz yabancılara milyon dolarlar verip kendi TÜrk oyuncularımızı İsviçre Almanya Avusturya gibi ülkere kaptıryoruz

0|0
    0|0
  • inş diyorum duygusal düşünmüyorum ve galatasarayın bu sene avrupada iş yapabilceğni düşünenlerdenim. ama gruplarda 3. olup uefa kupasına katılmasını istiyorum. ilgnc gelebilir ama öyle cnku şu anda şampyonlar lıgını kazanmamız gerckcı olmak gerekırse zor hatta imkansız ama uefa da bu sansımız nerdeyse diger takımlara denk cogundan fazla

0|0
    0|0
    • Niyetim takımlar konusunda sidik yarıştırıp tartışma yaratmak değil fakat Galatasarayın çok abartıldığını düşünüyorum.

• daha ligin bası tabi net bişe söylenemez ama şu anki futbol olarak böyle gözüküyo bence. avrupa kupası macları oldugu dönem gs için belirleyici olcak bence sakatlıklar revizyonlar falan ikisini bir arada nasl götrcek bu onmlı

• git kumda oyna cocuk sana cevap bile yazdıgıma degmezde bakma bunu dıyen ben degıl rıdvan dilmen zaten. konuya hakim deglsen susmayı ogren hadi naş.

• Benim başkanlığımda kalkacak o kupa

0|0
    0|0
  • 20 yıl çok uzun süre ilk on yılda görürüz . hatta 7yılda

0|0
    0|0
  • 20 yıl çok uzun bir süre neden olmasın:) Beş yıl deseydin hayır derdim. 10 yılda karamsar kalırdım ama 20 yıl çok uzun bir süre:)

0|0
    0|0
  • galatasaray bu sene şampiyonlar liginde ya da 3. olur da uefaya giderse finallere kalacak gibi geliyor

0|0
    0|0
  • link

şaka biyana elbet olacaktır.

0|0
    0|0
  • KALDIRIR evet Kupayı :)

0|0
    0|0
  • Olur bence 20 yıl diyoruz çünkü eşek değiller ya artık 20 yılda büyük adım atsınlar

0|0
    0|0
  • zor ama umarım Beşiktaş alır

0|0
    0|0
  • 20 yıl içinde iki Türk takımı finalde bile karşılaşır

0|0
    0|0
  • 20 yılda 3 kere düşüşe 4 kere yükselişe geçebilir Türk futbolu, uzun zaman,kesin bişey diyemicem :S

0|0
    0|0
  • IBB veyahut Kasımpaşa City. Bknz cemaat yatırımları sanayi ve ticaret aş.

0|0
    0|0
  • Hayalle yaşayanında yaşamayanında demiş, Namık Kemal...

0|0
    0|0
  • Evet.

0|0
    0|0
  • Seneye olur buyuk ihtimal

0|0
    0|0
  • inanıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...