Fal baktırdım her şeyi bildi bu nasıl olur?

bugün fal baktırdım ve kadın her şeyi bildi.bi noktaya kilitlendi ve herseyı soyledı hatta yarısını daha fıncanaa bakmadan. ılk ıcerı gırdıgımde senden elektrık aldım gözlerinde farklı bı elektrık var yoksa dıger arkadaslarını da almazdım dedı.. bıraz korktum ama herseyı bıldı bu nasıl olur ıcınızden gıdıp de yıllar sonra falı cıkan var mı ?

0|1
1116

En İyi Erkek Görüşü

• Sana şöyle söyleyeyim.Nar-ı Aşk'ın dediklerini iyi tut.Gerçek falcıların bazılarının yaptıkları şey şu.Bazı şeytani ritüellerle cinlerle temas haline geçiyorlar.Sonra o cinler seninle ilgili bilgileri tarıyorlar ve bu bilgilere göre ileride başına gelebilmesi olası en kuvvetli ihtimali ona söylüyorlar o da sana söylüyor.Ancak bu geleceği görmek şeklinde Allah'a meydan okuma dolayısıyla şşirk olduğu için günahtır.

3|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• Bir seferinde mecburiyetten bi falcı ile aynı ortamda bulundum,adam kadınn tekine 2 gün sonra annen ölcek demiş ama 2 yıl dicekmiş rahatsız olduğu için bi anda 2 gün diye çıkmış. 2 gün sonra kadının annesi ölmüş gerçekten. Ama bu adam normalinde taciz ve tecavüzden 3 sefer yargılanmış biri ve 3ünüde falan gelen genç kızlara yapmış

0|0
    0|0
  • Sadece kısa bir süreliğine Bakırköy Secret cafe'de Tanıtım falı etkinliğimiz boyunca siz sevgili müşterilerimize gün içerisinde saat 12.00 ve 13.30 arası ücretsiz fal seansları yapıyoruz. Saat 13.30 dan sonra ise tadına doyamayacağınız (ayrıntılı) eşsiz özel seanslarımıza başlıyoruz arzu eden müşterilerimiz 13.30 sonrasında özel fal seanslarımıza rezervasyon yaptırarak katıla bilir 13.30 dan sonra başlayan özel seanslara katılım zorunlu değildir ve ücretlidir 12.00 ve 13.30 arası fal seanslarına arzu eden herkes katıla bilir ve ücretsizdir. Bilgi için : 05394083737 02126606364
    #fal #tarot #burc #istanbulfal

0|0
    0|0
  • hc inanmazdım.. bign baktırdım.. sana uzak yollar göünüyor dedi.. önce portekiz snra bulgaristandayım... tabi halada inanmam d iyi salladı der kendimi avuturum..

0|1
    0|0
  • .“Ey inananlar! şarap, kumar, putlar, fal ve şans okları birer şeytan işi pisliktir. Bunlardan uzak durun ki felaha erişesiniz.'' iki ''Göklerde ve yerde gaybı Allah'tan başka bilen yoktur'' umarım anlayabilmişinizdir ayetleri

2|0
    0|0
  • yaa geçn böyle seylerı o psıkolojyle bılcek dye gttıgın ıcn soyledklerını kendınıze yontmaya calısıyosunuz. dinimzde acıkca geçmiştir yani falcılıgın bir hurafe ve yalan dolan oldugu kimse gaybdan haber veremez ve falcılık diye bişe yoktur

0|1
    0|0
  • saçmalamayın geleceği bi Allah bilir. o yavvşakklarada inanıp günaha girmeyin

şirk olur bu çok büyük günah

0|1
    0|1
    • o ona oku suna oku buna oku deyip duruyor . Bilmiyorsanız aydınlatım.“Ey inananlar! şarap, kumar, putlar, fal ve şans okları birer şeytan işi pisliktir. Bunlardan uzak durun ki felaha erişesiniz.'' iki ''Göklerde ve yerde gaybı Allah'tan başka bilen yoktur'' umarım anlayabilmişinizdir ayetleri

• Kafası güzelmiş heralde erdemin

• bende küçüklüğümden beri fal baktırdım daha çokta baktım tarot iskambil rune bu falları çok iyi biliyorum bana fal baktırmak isteyenler aziz tarot isimli faceook adresime girsinler telefon numaram 05535866010 fal baktırmak isteyenler arasın

0|0
    0|0
  • Arkadaslar. böle seylere inanmayanlara ben sinir oluyorum. peygamber efendimize bile büyü yapilmistir. bunu bilmeyen yoktur heralde. yer gök dua üzerine. dualarla olmucak hic birsey yoktur.

0|0
    0|0
  • Geleceği sadece yaratan bilir.Şirktir medyumluk falcılık.

1|1
    0|1
    • Sen de hiç Kur'an okumuyon değil mi?..

• Oyyy işte hızır misali cevap

• Fala inanma falsız kalma :)

0|1
    0|0
  • Cini vardır..

0|0
    0|0
  • Geleceği kimse bilemezde anı ve geçmişi cin vs. gibi bilebilirler.

0|0
    0|0
  • neleri bildi mesela

0|0
    0|0
    • eskı sevgılımn soyadındakı 5 harfı bıldı.aılemın nasıl oldugunu bıldı. unıde ne okumak ıstedıgımı.

• ailenin nasıl olduğunu bilmeden önce kendinden bahsetmişmiydin ona

• Atmis tutmus

Bana ver Su Falcinin adresini bide ben gidiyim bakalim benim Falimida bilecekmi !

• korkmalısın ama kadından değil

0|0
    0|1
  • her insanda olabilecek sorunlarla olaya girmiş olamazmı genelde bu konularda çok iyiler

0|0
    0|0
    • yok oyle degıldı bıldı baya..

Kızlar Ne Diyor 11

• Bazı insanlar 3 harflilerle iletişim halinde olur, geçmişi söyleyebilirler evet ama geleceği ancak Allah bilebilir.. 3 harfliler dahil kimse bilemez, gaip'ten haber veremezler.

4|1
    0|0
  • ya bu insanların hem rol yeteneği çok gelişmiş hem de bazıları üç harflilere karışmış. dolayısıyla attığı bi iki şey tutsa, bi iki şeyi de üç harfliler söylese o an ki olayları biliyor gibi gelebilir. gaybı sadece Allah bilir. peygamber efendimiz bile bilmiyorken falcı kim yaa. peh

0|1
    0|0
  • BAKIRKOYDE SUPER FALCIYA YORUMUM KIZLAR kızlar bakırkoy cok fal baktırdım hep muallak fallar baktılar taksımdede baktırdım hıc memnun kalmadım yanıldım ama cok yerde gırıs medyum okan ısmını cok duydum her yerde met etmısler 2 arkadas tesaduf bakırkoye gezmeye gelmıstım bıanda bakırkoyde met edılen falcı aklıma geldı baktırmaya karar verdım bakırkoy ıstanbul caddesınde fısıltım cafeyı buldum bu cok ovduklerı ojan fısıltım cafede bakıyomus herneyse yukarı cıktım baya bı bekledık cok bekleyen vardı sıra bıze geldı ben su falı ıstedım adam ısım soy ad aldı suya koydu ben bole guzel fal bakan adan zye herseyımı bılen bır falcı olarak grıs medyum okan herseyımı tek tek bıldı saydı soktayım arkadasım baktırdı oda sokta dehset super bakıyo gıdın baktırın kızlar herseyınızı bılcek tek tek saycak mukembel bakıyo bende fısıltım cafe grıs medyum okanı herkese tavsıye ederım adam tek kelımeyle super sankı baska bıselere karısmıs bakada bısey demoyorum numarasınıda aldım aldım sıze paylasım sızde baktırın sok olucaksınız 05375080780 baktıranın tuylerı urperıcek baskada sozum yok

0|0
    0|0
  • ya bişey diyor kendinize uyduruyorsunuz. mesela diyorki ''bi yakının bu yıl öldü'' (ki bunun tutma ihtimali çok yüksek) sende diyosunki aaa evet akrabam öldü bildi falan :/ azıcık zeki olun

1|0
    0|0
  • BAKİRKOYDE EN İYİ FALCİ KIZLAR GRİS MEDYUM OKAN DİYE FALCI SÜPER bende yorumlardan buldum 3 arkadaş bakirkoy İstanbul caddesinde fısıltım cafeyi bulduk yukarı çıktık baya falda yoğunluk vardı sıra bekledik diyebilirim sıra bize geldi gris medyum okan diye falcı ole bir fal baktıkı bismillah çektim diyebilirim bir insan bukadarmi harfiyen herseyi bilir 3 arkadaş çok korktuk faldan adam dehşet süper bakiyo kızlar ve ne soledise harfiyen doğruydu ve falinda inanılmaz sıra vardı numarasini aldım baktirin yerinde rahat oturamicakniz baktiran şok olup tüyleri urpericek ayrıca bence bu adam normal değil sanki ermis gibi takır takır sayiyo hayatını numarasi 05375080780

0|0
    0|0
  • elin değmişken soraydın ya doktorlar ne zaman yayından kaldırılacakmış

1|1
    0|0
  • En ıyı falcı okan fısıltım cafede bakıyo yok bole bısey adam herseyı bılıyo sana adan zye herseyını soluyo anlatıyo bu adam super ermıs herkese tavsıye ederım fesbuk adresıde grıs medyum okan olarakta bulabılırsınız herkese bolsans

0|0
    0|0
  • Canim lütfen o falcinin ismini, adresini ulaşabileceğim bir iletişim adresi verir misin? Özelden de atabilirsin lütfenn adam gibi bir falci bulamiyorum :((((

0|0
    0|0
  • hangi falcıya gittin nerde adres verebilirmisn ltfen fiyatını falanda yazarmısın

0|0
    0|0
  • cinleri vardır.

0|0
    0|0
  • ben baktırmıştım ve kadının söyledikleri 5 sene sonra bir bir çıktı..

0|0
    2|1
Yükleniyor...