Kendini feminist sanan ama feminist olmayanlar hakkında ne düşünürsünüz?

Bazı kadınlar feministiz biz diye söylenip duruyorlar. Yani erkeklerden nefret eder birçoğu.. Ama gelin görün ki son zamanlarda erkeklerin ilgi gösterdiği bir spor olan futbola çok merak saldılar. Maçlara kafelere gidiyorlar. Madem feministsin neden erkek oyunlarına ilgi gösterşyorsun. Bana "zevk bu kardeşim!" diye lagaluga yapma sakın.

Böyle kafeye gidip ofsayttan anlamayıp maç izlemen senin eşitliğini değil güçsüzlüğünü gösterir. Çünkü altta kalmak istemiyorsn.

dipnot: soruyu idrak edemeyip bir sürü cahil yorum gelmesi muhtemel...

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• BIdır bıdır yazmışsın birşeyler inan okurken sıkıldım, yarıda bıraktım. 'Bazı kadınlar feministiz biz diye söylenip duruyorlar. Yani erkeklerden nefret eder birçoğu..' Bak sen herşeyi biliyoruz bir de bilmeyen olursa diye açıklama da yapıyoruz. hahahah feministler erkeklerden nefret eder demek ha? :D Ayrıca futbol konusuna gelince; futbol bir spordur ve spor sadece erkekler için değildir. Futbol daha çok erkekler için gözde olabilir ama futbol oynayan kadınlar da var! Ayrıca belki oynamıyordur ama seyretmeyi seviyordur sana mı soracaklar? Herşeyi çok biliyorsunuz.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Futbol erkek oyunu mu? Nasil bir cahilsin sen, kadin ligleride var! Hem feministin tanimi ogren mumkunse feminist erkeklerden nefret edenlere denmez...

0|0
    0|0
  • feminist erkeklerden nefret etmez,

kadin haklarini savunur,

esit buldugu icin maca da bakar

kafeyede gider

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...