Servet Çetinin Sneijdere Ettiği Küfüre Kırmızı Kart Çıkarmayan Hakemi Nasıl Yorumlarsınız?

Servet Çetin Sneijder e küfür etti fakat bu küfür es geçildi daha önceki maçlarda bir hakem olarak Meloya küfür eden Fırat Aydunusun Sneijder e edilen kufurlere sessiz kalmasını şaşırdinizmi?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Allah belasni versin dicek kelimr cokta yeri degil

0|0
    0|0
    • Cok da sakinim aslinda 😄

• Bu gizli 18-24ler hep galatasarayli yalniz :D

• Kardeşim bu sitede gizli sormak diye bir hakta var bu sitede binlerce gizli soru var ksnin bir uygulamasidir gizli kullancilar ben soruyu gizli sordum ama kimseye hakaret etmedim ya da provoke edici bir soru sormadım ama arkadaş çok alakasizca bir cevap yazdı @varyans hangi takımı tuttuğum ya da gizli olup olmadığım seni ilgilendirmez ben dediğim gibi maçin içinde olan bir pozisyonu gelip burada sordum sen verdiğin cevaptan utanmalisin

Kızlar Ne Diyor 1

• sessiz kalması mı belkide adama normal gelmiştir bişeyide büyütmeyin :)

0|0
    0|1
    • Maçta küfür etmek normal birseymi

Erkekler Ne Diyor 7

• İngilizce küfür olayında hakemler sadece bizim Gökhan Töreye kırmızı verdi ne emre ne de diğerleri bu küfürü edince atilmadilar. Adalet bu kadar

0|0
    0|0
  • Hakem sadece o değilik 2 tanesi %100 olmak üzere 2 de tartışılır pozizyonda penaltı çalmadı biz bu maçta hakemide yendik.

0|1
    0|0
  • Hakem birçok şeyi es geçti Servetin yaptığı tam bir terbiyesizlik

0|0
    0|0
  • Emre belözoğluna bilice küfür ettikten sonra kırmızı kart vermeyen hakemle ayni yorumlarim.

1|2
    0|0
  • sneijder ve melonun sürekli hakeme küfür etmesini neden söylemiyorsun

0|0
    0|0
  • ilk golde de faul dahi olmayan pozisyona kart veren hakemi nasıl yorumlarsınız?

1|0
    0|0
    • Hangi pozisyon açiklasana?

• Evet faul

• sorduğun sorudan anlaşılıyor futboldan anlamadığın

• Yoo şaşırmadık Caner erkinin ağzından küfür çıkmadan atılmasına da şaşırmamıştık...

0|0
    0|0
Yükleniyor...