Sevdiğin insan yanındayken başına gelen en kötü olay neydi?

Kesin başına gelmiştir de en kötüsünü arıyoruz?

Sevdiğin insan yanındayken başına gelen en kötü olay ?

-Abisi yakaladı mesela

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Geçenlerde flört ettiğim bir bayanı evine bırakmıştım. Bak yine hatırladım o kızı. Aaah ah. Kapıdayız işte. Ya ne derece şaşkınlaştırdıysa artık beni o gece bilemiyorum... Elini öptüm kibarlık olsun diye, de refleks olarak bir de başıma koydum akabinde. :D O an bittim zaten. Kız da berhudar ol evladım dedi mi... Bittim bittim öldüm! Çok fena ya..

0|2
    0|0
    • :D Bayramdayken tam olmuş işte abi.+1 :D

• sen hep böyle ilgi ceken hikayelerımı anlatırsın ;?

• Ya başıma geldi arkadaşım. Daha 1 ay olmadı yani. N'apalım. Heyecanlıymışız demekki :)

Kızlar Ne Diyor 2

• sevgilimle tanıştığım ilk gün teknedeydik beraber konuşurken ayağım kaydı ve denize düştüm beni tutayım derken oda düştü ben yüzme bilmeyince o beni kurtardı ama rezil olmuştum hala daha bana söyleyip duruyo :))

0|1
    0|0
  • en kötu olay dıe bsy olmadı valla

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• konuşurken boğazım düğümlendi bi anda ağzımdan sadfjldşkgjşdkg diye bişey çıktı hahah :D

0|0
    0|0
  • Selim diye bi arkadasa ciplak fotosu olan kiz linki at diye mesaj atarken yanlislikla Selin diye bi arkadasa gitti ve beni engelledi :/ sohbet kismina direk seli yazip enter a bastim :SS

0|0
    0|0
  • Sevgilim olmadı çünkü doğru insan henüz olamadı, doğru bir kişiyi buldum ama o hala beklemede beni bulamadı

0|0
    0|0
  • hiç öyle bişi yaşamadım

0|0
    0|0
  • okuldan kaçmıştık dedem görmüştü.

0|0
    0|0
Yükleniyor...