Eski sevgilimi ne zaman rüyamda görsem 1 hafta içinde en geç ya mesaj atıyor ya da arıyor, nedir bunun açıklaması?

Gerçekten 2 yıldır takip ediyorum bu durumu her defasında gerçekleşiyor

arkadaşlar eski sevgilimi ne zaman rüyamda görsem 1 hafta içinde en geç ya mesaj atıyor yada arıyor inanılcak gibi değil,nedir bunun açıklaması?

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• yani birbirinizin kaderisiniz dicem belki yanilgidir... belki kopmamaniz icin bir sebeptir ama buda yanilgi olabilir.. aranizdaki aska iliskiye bir ölcüm vermeli ve düsünmelisin benfce nedir ne degildir na kadardir dogru yolu kalbin aklin mantigin sana söyler.. hepsi bir tesadüften de ibaret labilir.. aklindan cikmadigindanda olabilir.. hepsini gec mutluluk nerde degeri kim ne tür sana veriyor hissettiriyor bunlara göre karar kil... tabi benim düsüncem hepsi emri vaki degil yani :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• banada oluyordu da artık olmuyor aklına gelmiyorum ondan heralde:( o an birbirinizi düşündüğünüz için aranızda bir bağ oluşuyor diye düşünüyorum

0|0
    0|0
    • bende öyle düşünmeye başladım artık

• Ermiş misin evliya mısın? :) Metafizik bir açıklaması yok, o seni düşünüyor, sen onu düşünüyorsun. O mesaj atıp pratik yapıyor, sen rüya kurup teoride kalıyorsun. İnanmayacak ne var, ben anlamadım?

0|0
    0|0
  • hoparlörler için de geçerli benzer bir durum vardır.

0|0
    0|0
  • gecikmeli ermişlik

0|1
    0|0
  • barışmayı düşünmüyormusun?

0|0
    0|0
  • Kader yolu çiziyor birbirinizi hatırlatıyor

0|0
    0|0
  • malum oluyor size ekselansları

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• içine doğuyo garip ama gerçek bazı insanlarda oluyo böyle

0|1
    0|0
    • onu düşünüyorum çok özlüyorum aklıma gelio bi kaç gün sonra rüyama giriyor ardından arıyor yaaa gerçekten çok ilginç inanılcak gibi değil

• inanmiyorum sen ermişsin nirvanayamı ulastın yoksa :) bişi dicem bni glecegim ne olacak bi zahmet rüyanda gör :) sekerim bu herksin basında olan bir durum

0|0
    0|0
  • barışında kurrtulun artık

0|0
    0|0
  • senın ıcının ıyılıgındendır

0|0
    0|0
  • aynı olay bendede bir vakitlerde oluyordu :((

0|0
    0|0
  • yalanci!