Hakeme rağmen Galatasarayim yine yendi.. Ne düşünüyorsunuz bu konuda?

Fbjk sezonu altında hertürlü çirkefliklere ragmen galatasarayim yine yenmeyi başardı.

Bu sene ne hakemler nede fbjk sezonu diyerekten durduramicaksiniz bizi.

Aslanlar gibi mücadele verdik ve maçı kazandik.

Bütün satılmış kpek hakemler umarim belalarini bulurlar allahtan.

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• hırsız burak yine hırslığını gösterdi boşuna hırsız demiyoruz biz ona
    ya utanın bir yüzünüz kızarsın pes bakalım havanız nereye kadar sönecek :)
    dün fenerbahçenin penaltısına dil uzatan 3-4 mavili galatasaraylı şimdi hakkımızla aldık diyor

0|2
    1|2

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 5

• Mersin maçından sonra Beşiktaşa laf atmak nasıl bir mantiktir. Bizde perşembe günü rize maçında hakeme olan tepkiyi fb ile gs ye saldırarak mi verseydik.
    Her maçtan sonra hakem konuşulan bir lig haline geldi. Mac sonu konuşmalarının çoğu hakem dun de öyleydi yarin da öyle olacak
    maç 3-2 dk 85. mersin idman yurdu yüklenmeye çalışıyor top oyunda ama lig tv sabrinin oğlunu gösteriyor 30 saniye, sonra 30 saniye sabriyi gösteriyor. bu arada taç olmuş, kullanılmış, biri kazanmış vs. hiç haberimiz yok
    Birazda bu yönlere bakmalıyız

0|0
    0|0
    • Onları söylemek zaten gerek yok.
      Yok tribun showunu izle yok 5 kere ayni pozisyonu göster.
      Bariz belli ki bu sene hakkımız yeniliyi

• melo iki defa aynı hareketi yaptı birincide hakem sarı verdi ikinciyi vermeye bitarafı yemedi. hakem meloyu atsaydı zor kazanırdınız

1|2
    0|0
    • Yaa niye 4 tane penalti vermediğini demiyonda bunu diyon?
      Adamlarin kaleciside atilmaliydi 2 saridan.
      Murat ceylan sarı gormeliydi
      Servet atilmaliydi bunlarida desene

• Kasti hareket yok kırmızı değil onlari doğru buluyosan penlti değil dediklerini niye bulmuyon

• hangi penaltı

• Sizin gibi taraftarlari sadece iyi günde değil, takim 4 yerken de ortalarda görmek isteriz. İyi gün taraftarliğı en kolay olani.

1|2
    0|0
    • Görmediğini nerden biliyorsun.
      Ben 4 yerkende staddaydım, bilmeden konuşma

• Kardeşim gitte bak en cok kombine passolig alan taraftar kim

• Ben karta falan bakmam tribünde ki boşluklara bakarım.

• Aynı kişi Ersun Yanal'lı Trabzonspor'u da övüyordu.. Anlık gaza gelmeleriyle ünlü kişiler bunlar.

Demba çıkarıp masaya vurduğu zaman hepsi çeşitli bahanelerle ağlamaya başlayacak, emin olabilirsiniz :)

1|2
    2|0
  • 2 tanesi %100 olmak üzere 2 de normal tartışmalı penaltı pozizyonu 4 tane penaltıyı es geçen bir HAKEM ama yinede kazanmayı başardık bazı maçlarda hakemleride yeniceksin ben bugün çok şeyi anladım işimiz bu sezon zor bizim şimdiden sölüyorum.

0|0
    1|2
Yükleniyor...