Gs da hedef kaç milyon penaltı?

Bize çok penaltı kazanıyorsunuz diyorlardı ama mersini penaltısız yenemiyorlar yine attı burak penaltıdan

0|0
5|11

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• görev tamam !
    http://i.hizliresim.com/g4AEa3.jpg
    bide utanmadan fırat aydunusa laf atıyorlar gs 2 şut attı diğeri penaltı oldu :)

penaltılarla nereye kadar?

0|2
    0|2
  • Gs değil FB olacak o hakem hatalari yüzünden her takim gibi bazi haksız penalti kazanma olablrz ama bu akşamki penaltiyi tartışmak gereksiz bence en ufak temas da ya da yakin duruşta hatta faul yaparken o kadar çok penalti kazanan nadir takımlardan fb o konuda ona rakip tanimiyorumm

0|0
    0|0
    • Son 15 sezonun penaltı sayıları

Galatasaray 83
      Beşiktaş 77
      Trabzonspor 75
      Gaziantepspor 74
      Fenerbahçe 72

• İyi ben öyle demedgm için üstüme alinmyorum

• burada soru soranlar vardı o sekılde

• 1905 penalti

0|0
    0|1
  • 6s okunca öten olmuyor 6sye vergi cezası verildi hangi gazete de çıktı? Fener olsaydı yer yerinden oynardı medya = Fener düşmanı

2|2
    1|1

Erkekler Ne Diyor 11

• Hakemler ligin icine ettiler her mac sonrası bas kahraman onlar

0|0
    0|0
  • İyide bu penaltıyı tartışıyosanız siz futbolu bilmiyorsunuz? Biz bu maçta hakemide yendik 2%100 olmak üzere diğer ikiside tartışılır 4 penaltımız es geçildi.

0|0
    0|0
  • NFVAS

0|0
    0|1
  • anlaşılan sen bir şikebahçelisin. burakın pozısyonu net penaltı. sizin bu haftakı penaltı degıl. gecen hafta ofsayttan gol attınız. önceki hafta omuza çarpan top penaltı oldu. delikanlı bir adam açık sözlülükle söyler haklıyı haksızı sendende adamca bir yorum bekliyorum.(2 takımıda tutmuyorum)

0|0
    1|1
    • fb gs macında emenıkeye yapılan penaltı calınmadı bursa fb macında sowun golluk atagı ofsaytla kesıldı rıze fb macında fbnın 2 net penaltısı calınmadı dıyceksen bunları da de

• bı de es es macında elle kesılen atakta penaltı calınmadı fbye

• sen fenerlisin anlaşıldıda benım hangı takımı tuttuğumu bilmeden sallaman pek akıl işi değil. yorumumu bir daha oku istersen 2 takımıda tutmuyorum demişim.

• 50000000 milyon

0|0
    0|0
  • Penalti onemli değil son dakika gelen penalti önemli

0|1
    1|0
  • Bu maçta hakem hataları bariz ortada, burak yılmazın attığı penaltıyı mı konuşuyorsunuz?

0|0
    0|0
  • Son 15 sezonun penaltı sayıları

Galatasaray 83
    Beşiktaş 77
    Trabzonspor 75
    Gaziantepspor 74
    Fenerbahçe 72

0|0
    0|0
  • ulan godoş fenere verilen penaltıyla aynı penaltı mk

0|0
    0|0
  • Sen futboldan anliyon mu birader bariz penalti gozundr sorun mu az tarafsiz yorum yap git kine sorarsan sor yuzde 99dan fazlasi penalti der kalan yuzde birlik kiside farklu olmak icin oyle derler sen asil fenerin yine son dakikada kazandiga penaltiya bak yorumculari iyi dinle yuzde kaci penalti diyor ozurlu adam sizin gibi tarafli insanlar yuzunden futboldan soguyor millet

0|0
    0|0
  • Maçı nerenle izledin bir anlatsana bize.

0|0
    0|1
Yükleniyor...