Şu an 86 kiloyum, 60 günde 70 kg olabilir miyim sizce?

bunun için ciddi bir diyet ve kültürfizik programı uygulamayı düşünüyorum. Ne dersiniz olur mu?

Güncellemeler:
yarın itibariyle youtube kanalıma günlük videolarımı yüklemeye başlayacağım. Sıkı bir iddia olacak benim adıma :) Takip etmek isteyenler buyursunlar efendim ;)

0|0
4|9

En İyi Kız Görüşü

• Verirsin program yaparım sana ama uyacaksın okiiii

0|0
    0|0
    • kesinlikle uyarım ;) zaten ciddi bir antrenman planlıyorum. Hatta gelişmeleri de gün gün yayınlamayı düşünüyorum

• teşekkür ederim yarayacak sen uygula onları yeterki

• takipte ol :) gelişmeleri bildireceğim sana. Ve her gelişmede dua edeceğim sana söz ;)

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben 3 haftada ancak 5 kilo verebildim, nasıl yapıyosan bana da söyle.

0|0
    0|0
    • bunun için geliştirilmiş özel bir antrenman programı var. Kadınlar ve erkekler için aynı program ama diyeti de var elbette. 60 günde 20kg garantisi veriyorlar. Ancak azıcık bile olsa tembelsen yapamazsın :)

• tamam anlaştık :) o zaman ben seni takibe alayım kaçma bir yerlere.

• Olursun ama hastalanabilirsin!. Normal değil o kadar kilo vermek bir anda. Vücudun bir dengesi var. Spor yapmalısın ve porsiyonlarını küçültmelisin. Hepsinden iyisi bir diyetisyene gitmelisin!

0|0
    0|0
    • eski sporcuyum zaten. Sıkı bir antrenmanla bu işi çözerim sanım. Zaten durumları günlük paylaşmayı planlıyorum.

• tabi ki olursun neden olmasın daha kısa zamanda bile olursun 1. o selfie yi nasıl çektin 2 ?

0|0
    0|0
    • 1. bu iyi bir moral oldu teşekkürler. 2. o selfie kolay bir çekim oldu :) sağ elimi kaldırıp bastım telefonun deklanşörüne. Bu pozun nesi ilginç anlamadım

• günde ortalama 20-25 poz çekerim ama sadece selfie değil elbette :) bu yüzden her açıyı deniyorum bu da çok hoşuma giden bir poz açıkçası

• peki o zaman :D

Erkekler Ne Diyor 9

• 2 ayda 16 kg verebilirsin

0|0
    0|0
  • Kalıcı bir kilo vermek mümkün değil bu kadar kısa sürede. Eğer sınav, mülakat falan varsa mümkün. Askeriyenin sınavları için bu yöntemi kullananlar var.

0|0
    0|0
    • yok kesin ve kalıcı kilo vermem gerek. Sağlık için en azından.

• Bu kadar kısa sürede 16 kiloyu sağlıklı bir şekilde vermen imkansız. Sen bunu yarı yarıya indir..

• olabilirsin ama sağlıksız olur onun yerine 2 ayda hedefin 8-9 kilo olsun hem daha sağlıklı hem daha kalıcı olur.

0|0
    0|0
  • olabilirsin.

0|0
    0|0
  • normal olanı ayda iki kilo vermek iken sen iki ayda 15 kilo vereceğini iddia ediyorsun. vermesine verirsin ama daha sonra fazlasıyla alırsın. hiç sağlıklı değil bu yaptığın sonradan başın ağrıyacak

0|0
    0|0
  • hareket çekmek isterdim ama gerek yok diye düşündüm, kardeşim hiç zorlama o kadar kilo kaybetmek senin bünyeni bozar hasta olursun , doğal şekilde veremezsin 16 kiloyu ya hiç yemiceksin ya da maksimum 10 kilo

0|0
    0|0
    • Insanity Workout diye bir egzersiz programı var adamlar 60 günde 20kg garanti ediyor. Hatta doktor Mehmet Öz bile konuk etti herifleri. Sence bu bir pazarlama stratejisi mi?

• cevabı bulmuşsun kendin benim birşey dememe gerek kalmamış =) istersen 30 kilo bile verebilirsin ama sağlığını kaybedersin bünye den %10 2 ayda eriyor düşünsene

• Çok zor. ben 5 ayda 20 kg verdim. simdi tekrar baslicam.100 günde 10 kg vermeyi düşünüyorum. ayda 5 kg fan fazla vermek sakincali

0|0
    0|0
    • insanity workout adında bir program var denemelisin bence işe yarar. hatta youtbe da videoları dolaşıyor

• boyun kaç? boyun uzunsa verme bence

0|0
    0|0
  • olur tabi üstüne badi çalış abartı olmasın iyi olursun

0|0
    0|0
Yükleniyor...