Yakışıklı bir erkeğin kıllarını aldığını fark etseniz gözünüzden düşer mi?

kızlar, omzunu üst kolunu almış ve çok yakında bakıldığında farkedilince o alınmış kıllar nokta nokta olsa , gözünüzden düşermi o kişi ilk bakışta?

0|0
12|4

En İyi Kız Görüşü

• kıllı severm ben. ellemeyin la kıllarınızı erkeklere sesleniyorum!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• çok düşer hem de allah belasını versin o erkeğin iğrenç ıyyy o ne beee selam verilmez ona pis oksijen israfı :))...

0|0
    0|0
  • hayır düşmez .

0|0
    0|0
  • almasın yaa o ne öyle :D

0|0
    0|0
  • kendini nasıl iyi hissediyosa öyle olmalı bence :)

0|1
    0|0
  • Alması değilde omuzlarnda kıl olması yüznden biraz düşüneblrm ama sevmişse insan gözü kıl tüy görmez

0|0
    0|0
  • benim için gözden düşme durumu olmaz en azından kıllı olmaktan daha iyidir değil mi?

0|1
    1|1
  • ne alaka ya

0|0
    0|0
  • ben sevglm kıllarını almasını istemem.olabldgnce dogal olmalı.sevdgmın kıllarınıdaa severim.

0|0
    0|0
  • düşmez ama gerek de olmaz ya yani doğal hali iyidir sonuçta onu öyle sevmşim:)

0|0
    0|0
  • neresini aldığına bağlı göğüs kaş kol bacak ise düşer. ama sırt omuz ise düşmez.

0|0
    0|0
  • hosuma gitmez. almasini istemem.

0|0
    0|0
    • ama omuz ve ust kol bolgesinde killar olsa daha itici olmazmi

• olmaz. bir erkek sirf orasinda burasinda kil yok diye sevilmez. seviliyorsa da orasinda burasinda kil var diye vazgecilmez. nokta

Erkekler Ne Diyor 4

• - beni kıllarım için sevmiyorsun değil mi?

0|0
    0|0
  • ben alıyom omuz kısmını hacı.

gidip bacaklarına göğsüne ağda yaptırmadığın sürece nolacak ki.

hem daha iyi gözüküyor omuz kısmı kılsız

0|0
    0|0
  • güzel bir kızın kıllarını alması senin gözünden düşmesine sebep oluyomu?

0|0
    0|0
  • Merhabalar once.Şöyle diyeyim genelde sporcular kıllarını alırlar gögüs kıllarını bacak kıllarını kol kıllarını.Sporu etkilediklerini dusunur bazılıar bazıları ise estetik gorunusu etkiledigini dusnur.Fitness yapanlarda oyledir ki ben mesela gögüs kıllarımı duzenli olarak alırım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...