Siz burada sorduğunuz sorulara aldığınız cevaplardan memnun musunuz?

Ben degılım. Ciddi bişey de sorsam ,komik bişey de sorsam hep bi dalgaya vurmalar,garip garip cevaplar. Çoğu kişi de bi dünyayı ben yarattım havaları.Tamam ben de biliyorum buranın sanal oldugunu ama buraya ayırdıgım bir saatin karşılıgını almak isterdim. Siz ne düşünüyorsunuz ?

0|0
12|12

En İyi Kız Görüşü

• Hmmmm.Ben soru sormuyorum o nedenle senin neler yaşadığını bilmiyorum.Yapılan yorumlara baktığımda iyıki sormuyorum dediğim zamanlar bazen oluyor :) ama sitede güzel yorumlar yapan hem kadın hem erkekler var.Ben bu levele güzel yorum yaparak gelmedim.Şimdi hiç kimse hiç kimseyi aldatmasın ve geçmişimizi unutmayalım ben levele şu felsefeyle geldim ''yemek bulunca ye , dayak bulunca kaç ve soru sorulunca yorumla ''.Ben özümde ve buradaki geçmişimde biraz şaka gir gir yaparak geldim.Bir ara kendimi kaybettim ve sorulara ciddi ciddi yorumlar yazmaya başladım.Uzun vs misal bunun gibi :).Artık sorulara ciddi bakmayı düşünmüyorum (belki arada bir).Hiç bir zaman en iyi cevap secilecek durumlara gelmeyeceğim veya iyi en cevap seçilecek yorumlar yazmayacağım.Biraz sabotaje diyebilirsin .Burada bir çok insan çok kızgın, çok yorgun, bazıları arayış vs vs.Bana kızlar soruyor ne öğretti? Buraları ciddiye almamayı öğretti :).Sende alma ve üzülme cünki değmez.Hic kimsenin seni üzmesine izin verme ve arada bir cok guzel yorumcular oldugunuda unutma.Benim yolculuğum bu gün başladığı için hepinize güzel paylaşımlar dilerim.

Hakkınızda en hayırlısı olsun :)

2|3
    0|1
    • teşekkurler ıyı yolculuklar :)

Erkekler Ne Diyor 12

• herkes sorusuna saçma cevap veren kişiyi engelleme hakkına sahiptir bunu yapıp pislikleri temizleyiniz :)

2|1
    0|1
  • ben fazla soru sormuyorum çünkü sorduğumda doğru düşndüğüm cevap hep kendiminki oluyor cevap vermek daha güzel geliyor çünkü tek düze ve basit cevaplar gewliyor yada samimiyetsiz en iyi cevap olmak için

1|2
    0|1
  • genelleme yapman dogru degil bence 20 cevap varse iclerinde yine ictenlikle cevap verenler illaki bulunuyor öyle degilmi? ben her sorumda illaki bir akli basina cevap almisimdir en iyi cevabida herseferinde secmisimdir dedigin gibi olsa secmezdim...

0|1
    1|1
    • genelleme yapmadım çoğu kişi dedim farkındaysan..

• :) cogu kisi nin dünyayi ben yarattim havasinda oldugunuyazmisin genellemeyi kisitladigini düsünmedim bu kisimdan dolayi.. yinede pardon o halde.. önemli olan zaten bir kac cevap degilmi civiklarida görmemezlikten gelelim napalim... sanalda olsa eminim benim gibi insan oldugumuzun bilincinde olan insanlar yinede coktur...

• tesekkurler

• Dalga değil de dikkat çekme çabası. Xper patlaması yaşayan kişilerde çok sık görüyorum vermiş oldukları cevaplarda bir umursamazlık ve şımarıklık seziliyor genelde.

1|0
    0|0
    • Evet kesinlikle oyle. Tesekkurler

• Ben cevaplardan memnunum :) dalga geçilecek sorular soruyorum dalga geçilecek cevaplar alıyorum mesela nasıl odun olunur nasıl abaza olunur gibi

1|2
    0|1
  • gayet memnunum arada cıkıyor 2 kendini bilmez

1|2
    0|1
  • Bütün konularım saygı gördü şuana kadar.Hiç saçma cevap görmedim.Ama bi konum varki gel gör Xper için neler yazmışlar.

1|1
    0|1
  • aynen katılıyorum. espiriye espiriyle karşılık verilsin ciddi soruya biraz ciddiyetle... ama malesef yok.. laf olsun diye laf edenler yok mu, sinir oluyorum onlara

1|0
    0|0
  • kendinden başkasını düşünmeyen ukala tipler işte.

1|0
    0|0
  • Sorma o zaman zorla mı?

0|1
    1|2
  • bende memnunun bazen kımseyı kırmadan guldurmek ıcın yazarım ama kırmam ukalaca degıl

0|2
    0|1
  • dalgacı cok cıdden

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• bazen memnun değilim.. cunku bazı arkadaslar hemn bır yargılama havasına gırıyorlar bazıları sorunun amacından saptırıyor dalga gecıyor dedgın gıbı. halbukı bazen cıddı konular oluyor ve kım bılır ınsan hangı ruh halınde yazıyor onları aldıgı cevapların alay edici olması kötü

2|0
    0|0
  • Soruyu sorarken kullanılan cümleler önemli , beklediğin ciddiyette ve kalitede cevaplar almak istiyorsan soruyu da aynı şekilde sormak gerekiyor .

0|3
    1|1
    • sorularımdaki uslupta bir sorun olduğunu düşünmüyorum.karşı tarafın tavırları beni bunları düşünmeye itiyor.teşekkürler

• katılıyorum

• Açıkcası sacma sapan ve ergence sorulara cıddı cevap vermem ama öbur turlu sorulara cıddı cevap verırım

1|1
    0|1
  • Burası insanların bazen eğlenmek, bazen birilerine yardım etmek için kullanılan bir site. Hiç soru sormadım ancak bazen verdiğim cevaplara ben de beklemediğim yanıtlar alıyorum ancak gördüğüm kadarıyla çokta kötü değil ya da bana denk gelmedi. Unutmayın insanlar eğlenmek ve kafa dağıtmak ta istiyor burada. Giriyorsak herşeye hazırlıklı olarak girmeliyiz.

0|2
    1|1
    • bunları ben de biliyorum çok fazla da taktığım yok bu konuyu ama bazen insanların kişiliklerine hakarete varan cevaplar veriyorlar.

• gerekli cevabı verdiğimi ama soruma net cevap alamadığımı düşünüyorum

1|2
    0|1
  • tamamıyle katılıyorum. dalga geçen insan sayısı çok fazla özellikle puanları yüksek olanlar hep bi dünyaları ben yarattım havasındalar sadece yorumlarını okuyup dalga geçiyorum o kadar

1|1
    0|1
    • aynen. tek kelimelik cevaplar. evet .tamam. aynen. fılan. niye bana zaman kaybettiriyosun ki yani cevap vermeyeceksen.

• Değilim. Floydian yüzünden üyeliğimi kapatmıştım düşün!1!1

0|1
    1|2
  • Bazen geliyorlar acayip acayip cevaplar,bende anlayamıyorum,boşver en iyisi...Bazıları gerçekten cevap veriyor,sağolsun onlar :)

1|1
    0|1
  • eh fazla sayılmz.

1|0
    0|2
  • 100 cevap veren varsa 10 u belki ciddiye alıp düzgün cevap vermiş oluyor

1|2
    0|1
  • bi xhibit adlı kullanıcıdan doğru düzgün bi cevap almıştım. adam akşam akşam işi gücü bıraktı bana özel olarak bir şeyi anlatmaya çalıştı. :D çok sevinmiştim. başka da hatırlamıyorum. ama ben de doğru düzgün cevap vermem.

0|1
    1|1
Yükleniyor...