Kızlar yorumları alabilir miyim?

kafede oturuyorsunuz, biri masanızın altında bişey arıyomuş gibi yapıo, sordunuz ne arıyosun die, tanışmak için bahane arıyorum dedi. tepkiniz ne olurdu ?:)

Güncellemeler:
yapayım mı yapmayayım mı? çılgınlık olur ama ya tutarsa ? :)

0|0
19|6

En İyi Kız Görüşü

• :) Zekice gelirdi bana. Zaten sıradan teklif ve davranışlar hep itici gelmiştir. yaratıcı bir hareket. Ama sanırım hemen masadan kalkar oradan uzaklaşırdım.

0|1
    0|0
    • uzaklaşma nedeniniz ne peki

• zeki insanlar beni ürkütür. Benden zekisi ise korkutur. O an cevap verememektense uzaklaşmayı seçerim...

Kızlar Ne Diyor 18

• Kızda aranıyorsa olumlu tepki alma ihtimalin yüksek.Ama kızın öyle bi derdi yoksa ilgisini çekmediği gibi azarı yersin.Eğer kafaya takan bi tip değilsen deneyebileceğin bi yöntem.Şansını dene.

0|1
    0|0
  • Cok itici gelirdi aslinda degisik bir yontem ve boyle anlatinca eglenceli ama gercek hayatta yok almiyim iticiiiiii!

0|0
    0|0
  • tokat :)))

0|1
    0|1
  • Direk çakarım suratına

0|0
    0|0
    • merak etme sende o potansiyel varken kimse senle tanışmak istemez zaten

• Yemin ederim mal.

1|2
    0|0
  • sempatik görünmesine bağlı o an kişinin gözümde. gülebilirimde ,takmayabilirimde .

0|0
    0|0
  • 13 yaşında değilsen eğer fazlasıyla saçma...

0|0
    0|0
  • yok artık daha neler ! direk tokatı yerdi .

0|0
    0|0
  • cevap bile vermem giderim direk konuşmaya girmek daha iyi o ne öyle bahane arıyomuşmuş

0|0
    0|0
  • Bence çok laubali ve itici olur ve olumlu anlamda karşılık alamazsın =))

0|0
    0|0
  • mecnun sen misin?!

0|0
    0|0
  • kafasna çantayı yerrr uçarı kaçarı yok

0|0
    0|0
    • böyle bi fikir geldi aklıma, bu heyecanı yaşamayı istiyorum :)

• höff, çok saçma.

0|0
    0|0
  • Esrik akıllı arkadaşım sendeki bu deli cesareti sevmedim.Yavşak derler adama ha.

0|1
    0|0
    • ayıp senin yaptığın, sadece fikir danıştık..

• hayır, ''hadi yükseleni mi de sor da gideyim '' tarzında bir cümle kurasım geldi.Fark ettiysen benden 3 hayır aldın uğraşma derim :D

• peki öyle olsun :)

• Dene bence ne kaybedersin ki!En kotusu iki bagirir cagirir sonra kafana bir canta yersin bu kadar.Hem sana da eglence cikar:D

0|0
    0|0
  • Sizdeki bu cesarete hayran oldum derdim:)Hakikatende olurdumda hani:D:D:D

0|1
    0|0
  • onu yapsa yapsa basit innsanlar yapar ztn o kızın içindede varsa o onun hafifliğidir

0|0
    0|0
  • gülerdim :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• hemen çanta aslında bu çok hoşuna giderdi ama kendini yüksekten gördüğün için çanta sallıyorsun ve burdasın.

0|1
    0|0
  • Leyla ile Mecnun mu izlemeye başladın hacı

0|0
    0|0
  • Hazır eğilmişken tekmeyi yersin sakın yapayım deme çok saçma geldi bana:D

0|0
    0|0
  • lem bi yerlerine bakıyo zanneder bi de yani ole yapılmaz benimle bir elmanın yarısı olmak ister misin demek bile daha guzel:)

0|0
    0|0
  • yapta sapik yaftasini ye aklin basina gelsin :D masa alti olurmu ya okadar original fikirler varken :)

0|0
    0|0
  • bagiracak tabikki sapik vaaaaarrrrr imdaaaattttt ve sonuc masa altindaki linc edilmis :D bayana sormuslar ne etti diye etek aldimdan bakiyordu dicek :D al sana bahane :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...