Gençlerbirliği 2012-13 sezounu değerlendirme.

Futbolu takip edenler ve anlayanlar sorum size, Gençlerbirliğini yeni sezonda nasıl buluyorsunuz? Bu sene ligi kaçıncı bitirir? ilk maçında 3-1 galip gelerek ligin zirvesine yerleştiler.

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• 80. dk ya 1-0 geri girip 3-1bitirmek kolay değil...yasin ve soneri satmasa ilk5 e oynardı

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• lig sonuna kadar bu başarılarını kalıcı bulmuyorum ama 66. dakikada 0-1 geriye düşüpte son 10 dakikada skoru 3-1'e taşımaları takdir edilecek birşey.olabildiğimce maçları yakından takip ediyorum özet görüntülerini felan seyrediyorum ve öyle yorum yapıyorum yani.boş yere yorum yapmam ben :)

0|0
    0|0
    • hazırlık ve tsyd maçlarında nasıl buldun Gençlerimizi .)

• hadi bakalım inş takımınız yüzlerinizi kara çıkarmaz sonuçlara imza atar.umarım ligide hakettiği yerde bitirirler.

Erkekler Ne Diyor 7

• arkdaşlar şuan nedersek yanlış yorumlarız oyıncular iyi olabilir ama önemli olan sistemin parçası olabilmek..bakalım 3,4 maç sonra herşey belli olmaya başlar,dereyi görmeden paçayı sıvamayalım..ama ben ibb ,beşiktaş karşısında beğendimi söylemek istiyorum

0|0
    0|0
  • kadro olarak fena bir kadro kurmadılar hücüm gücü olarak yüksek bir takım. hurşutta ligde en beğendiğim hücümculardan biridir. fakat tek forvet olarak oynayan yeni transferi begenmedim biraz fazla ağar bir futbolcu bence iş yapmaz çok iyi bir son vurusuda yok.

0|0
    0|0
  • antalyaspor defansı berbattı bu sana yanıltıcı olmasın gençlerbirliği bu sene düşmemeye oynar

0|0
    0|0
  • Daha ilk hafta değerlendirme yapmak yanlış olur bence. En az 5-6 hafta geçmesi lazım değerlendirmelere başlamak için.

0|0
    0|0
  • Bence kadro iyi

0|0
    0|0
  • Çok iyi kadro kurmuş gençlere hep sempatim vardır kasımpaşa gibi ligin flaş takımı olacaklar bence

0|0
    0|0
  • şampiyon olamaz o kesin

0|0
    0|1
    • ya olursa

• olmama ihtimali yüksek ama bu işler belli olmaz

• Dünyaya bir meteor çarpmama olasılığıda yüksek,ama bu işler belli olmaz

Yükleniyor...