Aslan mı? Kaslı bir adam mı?

Daha güçlüdür arkadaşlar? Yanıtlarınızı bekliyorum...

0|0
8|32

En İyi Erkek Görüşü

• Her türlü ASLAN daha güçlüdür...

Çünkü insan gücü ne kadar artırılırsa artırılsın bir yere kadardır. İnsan gücünün bir sınırı vardır ve bu sınırdan sonra Body yaparak güçlenmek imkansızdır. Sadece body ile bu sınırı geçmek sadece bir hayaldir, bu arada protein tozu, amino asit kullanmanız gücünüzden ziyade kilonuzu ve kalıbınızı artırır uzun bir zaman diliminde... Güç artıran keratindir.

Ancak insan yıllarca body yapsın, isterse çok kalıplı kuvvetli olsun, en kalite tozları güç dopinglerini kullansın yinede bir aslan kadar kuvvetli olamaz. Bir aslan kadar kuvvetli olması imkansızdır. Bir kapışma olsa kaslı adamın bir şey yapabileceğini de sanmıyorum, çünkü aslanın diş ve pençeleri 300 kg ağırlığındaki zebrayı 3-4 dakikada öldürebiliyorsa zebranın gücünün yarısına bile denk gelmeyen kaslı, kalıplı adamı 2 dakikada öldürebilir. Yani sonuç olarak; insanın çok kaslı, kuvvetli olması diğer insanlara karşı ona üstünlük verebilir, ancak aslan karşısında bir şey ifade etmez. Aslan kaslı bir insandan hayli hayli daha güçlüdür. Ki ayrıca aslanların doğuştan güçlü kasları vardır. Kaslı insanın aslanın güçlü vücuduyla baş etme gibi bir imkanı yoktur.

Bir kaslı, kalıplı insan ve iyi bir boksör birleşse ve aslanın üzerine hücum etse aslan ilk saldırıda bu iki çılgın adamı geri püskürtmeyi başaracak ve ikinci bir saldırı fırsatı vermeden boyunlarına atılacaktır. Aslan sağlam bir pençe atarsa veya dişini hassas bir bölgeye geçirmeyi başarırsa isterse en güçlü insan olsun hiç fark etmez. Oracıkta canını teslim eder. Zaten bir insan ne kadar güçlü olabilir ki? En fazla 250 kg bench yapar. Buda ortalama büyüklükteki bir erkek aslanın ağırlığı kadardır. Erkek aslan 250 kg en azından 1,5 katını kaldırabilecek güç kuvvet ve kondüsyona sahiptir. Yani 500 kg kaldırabilir. Bu çok güçlü bir insanın kaldırdığının 2 katı demektir...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 31

• i.telegraph.co.uk/.../lion-1_1740144i.jpg

Sence kas bunun yanında ne işe yarar?

0|1
    0|0
    • ne bilim mutlaka bişeyler yapabilir kaslı biri :D

• en iyi dövüş sporlarını bilen veya 100 kilo üzerindeki vücutçu erkekler ne yapabilir? Bir kapışma olsa nasıl olurdu? Tamam aslan alırdı ama adam neler yapardı?

• Hiç bişey yapamazdı... Kafa tasını pençesiyle yerinden sökecek bir hayvandan bahsediyorsun :)

• Valla bir arkadas vardi azeri turkuydu iri bir adamdi 1.98cm 112kilosuyla fazla kasli degildi ama formda biriydi. sporcuydu sambomu ne sporu kemik kirma gibi tatildeydik iri bir kangal kopegi vardi orda aniden saldirmisdi cok korkmustuk kangalin agzindan kolunu cikardi ve aniden arkasona gecip kopegi bogdu donduk kaldik inanilmazdi (kangal kopegi aslani bile kovdugu gorulmus)

1|0
    0|0
  • Öncelikle neden kaslı adam dedın anlamadım? kaslı adamlar güçlü degildir. her insanda kas vardır şişmanlarda normal insanlardan daha fazla kas vardır sadece üstleri yag ile kaplıdır. kaslı diye tabir ettiginiz insanlar aslında şişmanlara nazaran daha az kaslılardır sadece vucutlarındaki yag dengesine göre yag cok düşüktür.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle kaslı adam Aslanı parçalar sözün bittiği yer :)

0|0
    0|0
  • Her ne kadar yavuz sultan selim ciplak elleriyle bir aslani oldurebilmis olsada
    Nornalde ben buna pek ihtimal vermiyorum :D
    Cok zor olasilik yani bir eleman var kim bilmiyorumda bilen biliyor dedem bilir adini filan simdi olmus tabi adam domuzun tepesine binmis :D hayvan surer gibi surekli eskiler kuvvetliymis der dedem hakli galiba :D

0|0
    0|0
  • eşek daha güçlü hem gözleride güzel :D

0|1
    0|0
  • Tabiki sen

0|0
    0|0
  • Kıyaslamalarınıza hayranım👍

0|1
    0|0
  • what?

0|0
    0|0
  • ne alaka anlamadım :/

0|1
    0|0
  • Yaşın kaç senin ya :D ne saçma bir soru bu böyle? İsterse Bruce Lee olsun yine de aslan paramparça eder. Köpek falan değil aslan la bu.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • sana bir gofret alsam bir daha boyle sorulr somıcan söz veririmisin :P

0|0
    0|0
  • aslan tabiki :D böyle soru mu olur

0|0
    0|0
  • Aslan tabiki Sacmalama bunu kaslı bir adamdan duyuyorsun ;)

0|0
    0|0
  • canım aslanlar ortalama 300 kilo oluyo kaslı bir erkek çok iri olsa boyu 2 mt kilosu 150 olsa aslan üstüne atladığı an öldürür o adamı

0|0
    0|0
  • Yazdigina sen. bile inanmazsin aslani. yenecek kişi kas degil bunu amcak dogal bir. gucu olan HuLK (yesil. dev ) gibi biri olmasi. lazim şu an dunyada yok

0|0
    0|0
    • gerçekten çok güçlü olan biri sıradan değil bayağı güçlü

• peki neden bu kadar güçlüler?

• Yaratilis insan guclu olsaydi dogada rahat yasayamazlardi

• ciddimisin, aslanın boyundan haberin var mı boyu geçtim kas iskelet yapısından dişlerini ve pençelerini saymıyorum bile bizden oldukça büyük hayvanları avlayan aslanın karşısında zeka ve silahtan başka şansımız yok

0|0
    0|0
    • peki kaslı adam normal insanlardan çok daha kuvvetli olsa, boyu posu yerinde olsa, yumrukları sağlam olsa, yanında da boksör bir arkadaşı olsa (uzun boylu kaslı) bu 2 adam aslanı dövebilirmi?

• sen bizi yiyorsun :D benim babam hepsini döver

• Aslan en küçük dişini gösterse kaslı adam bir deri bir kemik kalır.

0|0
    0|0
  • Allah beni ergen sorularından korusun

0|1
    0|0
  • tam bilmiyorum en iyisi bilek güreşi yapsınlar :)

0|0
    0|0
  • Hem aslan burcuyum hem kaslı bir adamım :D

0|0
    0|0
  • Hayatımda gördüğüm en ama EEEN SAÇMA SORU :SSS

1|0
    0|0
  • Aslan tabikide ölmeyi bayılmamı zannediyon sen :)

0|0
    0|0
  • Ne diyon yeaa :)

0|1
    0|0
  • Dişe diş kana kan mı zeka kullanmak yasakmı.

0|0
    0|0
    • yasak tabii

• Kazanan billi zaten insan zekasını kullanmadı mı en güçsüz hayvanlardan biri.

• Bu soru gerçek midir

0|0
    0|0
  • Aslan tabikide sorman hata

0|0
    0|0
  • @Aciz_KUL Harun kardeşim daha güçlü :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 8