Siz ne olmak istiyorsunuz?

5 yaşıma dönüp tombul ellerimle babamın küçük serçe pamağını sıkıcı tutup mor renkli minübüslerin egzozu kokan seyyar arabalarda meyva satan kara kara adamların kadınların dolaştığı topkapıya ayakkabı almaya giden küçük kız olmak istiyorum.ya siz?

Güncellemeler:
ya benimde geçmişi karıştırmak gibi bi huyum var bakıyorumda bütün sorularım hep geçmişe özlemle ilgili sebebini bende bilmiyorum, belkide herrkese çocukluğunu hatılatıp yüzünde hafif bi tebessüm oluşturmak istiyorumdur kimbilir...

0|0
8|19

En İyi Kız Görüşü

• Babamın küçük prenses kızı olmak istiyorum...

Hayatta kötü insanlar yoktur düşüncemin devam etmesini istiyorum.

Eskisi gibi gulmek, eglenmek istiyorum.

Babamın göğsüne başımı koyduğumda kaygısızca, acaba yarın ne olacak diye düşünmeden uykuya dalmak istiyorum.

Arkadaşlarımla kavga ettiğimde öfkemi unutup bir kaç dakika içinde onunla gülüşerek oynamaya devam etmek istiyorum.

Hayattaki tek derdimin annemin eve erken çağırıp oyunumu yarım bırakmak olmasını istiyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• 6 Yaşıma Dönüp İlk Okula Gidişimde Sınıftaki Kalabaligi Görüp Babamın Kocam Elllerini

Sımsıkı Tutup Beni Bırakma Dercesine Ona Baktıgım O Günkü Heycanı İsterdim

Çok Güzel Şeyler Anlatmişsin :)

1|0
    0|0
    • özlüyorum o günleri garip bi şeydi o yaşlarda hissettiklerimiz

• Bana Deselerki Gelecekten Bir Gün Seçermisin Çok Zengin Ve Başarılı Olacıgın Zamanı

Ben Hayırı Seçerdim Yine Çocuklugumu İsterdim Herşeyi Kazana Bilirsin

Ama Nekadar Ugraşsanda Çocuklugun Ve O Günlerin Birdaha Dönüşü Yok

Kötü Oldum Vallah :)

• bende 6-7 yasımlarımda olup ulusal bayramlarımızda her zman gıydıgım komando elbıselerıyle elimde TÜRK BAYRAGIYLA stadyuma gıden Ufak ama vatan millet sevgisi ile Büyümüş o Beni böyle yetişdiren babanın alnından öpmek istiyorum ... umarım kavusurus

1|0
    0|0
  • 9-10 yaşıma dönüp arkadaşlarımla yaptığım maçlar okul sonrası atlı karınca dizisini kaçırmamak için eve koşa koşa gitmek cebimdeki parayla gazoz çikolata alıp hala paramın bitmediğini görüp sevinmek sakızlardan çıkan araba resimlerini biriktirmek istiyorum : ((

1|0
    0|0
  • taa okuldan da önceki çocukluğuma gidip 7den 12ye kadar çizgifilm izlemek istiyorum.

1|0
    0|0
  • önüme bakıp kazandığım üniversiteye bir an önce adapte olup iyibir kariyer iyi bir iş sonrasında askerlik ve babamın aksine ailesine vakit ayıra bilen bir baba olmak istiyorum.

1|0
    0|0
  • ben doğmamış olmayı tercih ederdim yada mademki dogduk uzay mühendisi olmak isterdim ufolar üzerine çalışmalar yapmak isterdim :D

1|0
    0|0
  • sorunla nickin çok uyumlu olmuş :-D şahsen aşçı olmayı istiyorum yada sistem uzmanı gelecek 2 sinde.aşçılık bir adım daha önde ama.

1|0
    0|0
  • İyi de kaldırdılar o Topkapı'yı. Şimdi beton oldu her yer...

1|0
    0|0
  • Gönül neler istiyor :) Ben de büyük bir ordunun komutanı olmak isterdim :)

1|0
    0|0
  • Sen çok şey istiyorsun :D

1|0
    0|0
  • Ben hic yasamamis olmayi isterdim

0|0
    0|0
  • 60 lı yıllarda doğmak 90 larda ölmek isterdim.

1|0
    0|0
  • meyvenin doğru yazılmasını istiyorum

1|0
    0|0
  • öptüğüm kızlar geliyor aklıma ilk öpüştüğüm hissiyatı yeniden yaşamak istiyorum

1|0
    0|0
  • kendim olamak istiyorum artık

1|0
    0|0
  • Geçti be abla geçti :)

1|0
    0|0
  • kedi

0|0
    0|0
  • Acı gerçeği söylim mi?Bana kızmayacağına söz ver emme bak :)

0|0
    0|0
  • Yahu emekli olsam fena olmazdi.

Erken emeklilik istiyorum.karavan alip paso gezmek istiyorum.

0|0
    0|0
    • karavan evet evet güzel fikir ,inşallah en kısa zamanda diycem ama zor gibi...

• Kiz benim hayalimin olabilitesi yuksek:))

Sen bi kendi hayaline bak;)

• aa sevindim o zaman,benim hayalime gelince aklıma bi söz geliyor insan hayal ettikçe yaşar ve ben yaşamaya devam ediyorum

Kızlar Ne Diyor 7

• mutluluğu yaşayan olmak istiyorum

1|0
    0|0
  • ilk kadın pilot olmayı isterdim .

1|0
    0|0
  • zaman geçsin istiyorum,mesafeler kısalsın.

1|0
    0|0
  • hiç bişey olmak istemiyorum şakaa şakaaaa evimin hanımı olmak istiyorum

0|0
    0|0
    • allah istediğin gibi birini çıkarsın karşına da evinin hanımı seve seve ol...amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinn

• teşekkür ederim bu güzel duan için aminn

• üniversitede ilk yerleştirmede yerleşmiş bayramı cayır cayır gezerek geçen mutlu bi kız olmak isterdim

1|0
    0|0
  • yaşadığım şehirde iş bulup yüksek lisansa da başlayabilsemmmmm nişanlımı da görmüş olurum ne hoş olurdu :)

1|0
    0|0
  • ne güzel yazmissin kiz öyle. duygulandim valla :)

1|0
    0|0
    • sorma ne biliyim bayram ya eskiler aklıma geldi arefe gününde gidrdik topkapıya bugün hep o günleri düşündüm

Yükleniyor...