Erkek arkadaşımın annesi benden nefret ediyor. Bütün erkek anneleri böyle mi?

erkek arkadaşımın annesi benden nefret ediyor.ayrılmamız için elinden geleni yapıyor bana çok kötü davranıyor.ogluyla konuşturmuyor dogru düzgün . bütün erkek anneleri böylemi ve sizce kendimi sevdirmek için napmalıyım yardımcı olun ?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• kıyamıyo oğlunu oyüzden senle alakalı bişey deyıl hangı kız olsa bunu yapıcak sen cocuğu ayart annesini salllaaa

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Ne kadar uğraşırsan uğraş eğer çocuğun annesinin seni seveceği yoksa filmlerdeki kaynanalar sende de olur :D

0|0
    0|0
  • oğlu senden yana ise seni yalnız bırakmayacaksa bunu kafana takma. annesine de saygıda kusur etme, laf ye demiyorum ama mantıklı cevaplar ver ve seviyeni koru zamanla düzelir.

0|0
    0|0
  • ıyyyy ne pis bi kadın öle, piiiii kendini sevdirme, inadına sende gıcık yap ona delirsin kudursun kalsın.

0|0
    0|0
  • Öncelikle bir kusurun oldumu ona karşı

0|0
    0|0
    • hayır olmadı

• bu mesut lafını çok sevdim .sevgilimin adı mesut :)

• bi yamuğunu görmüşki yakıştıramıyor kuzusuna

0|0
    0|0
  • ben peygamber sevdası ile büyümüş, peygamberimin hanımlarına değer verdiği gibi bende ona değer verdim...sevgiyi bu kadar ucuza almak bu kadar mı kolaydı..

0|0
    0|0
    • pek anlamadım ne demek istedigini ?

• sakın haaa...sevdiğini bırakma annesini boşver onunla arada sırada görürsünüz sürekli görmezsiniz o kadarcağı ile sabredeceksin...sen sevdiğini bırakma...

• öyle yapacagım zaten

Kızlar Ne Diyor 4

• Aynısı bende de var. Bir evin bir oğlu babası da yok annesi tek büyütmüş. Ve ilk baslarda iyiydi ne zaman oğlu askere gitti o zaman benimle kırıcı konuşmaya başladı, oğlunun yaninda laf sokuyor aşagiliyor el krizi oluyorum, tek iken et tirnak. İste boyle bir öyle bir boyle tavirlari beni doğuruyor ondan. Oğluna da hic bir şey anlatmadim ben. Anlatirsan kizarim dedi annesi. Nolcak boyle bilmiyorum şu an askerde seviyorum bekleyeceğim. Ama annesi beni çileden cikariyor. Sen ne yaptin? Şuannnasilsiniz?

0|0
    0|0
  • üzgünüm yol yakınken ilk kavşaktan dön arkana bakmaaa

0|0
    0|0
  • öncelikle iş sende biter eğer senin onun oğlunu elinde oynattını sezmişse elinde oynato derken yanlış anlama hep senin dediğin dedik ona her dediğini yaptırıyosan ona karşı ailesini kötülüyosan mesela eğer oda onu sezmişse istemiyodur istemez ama başka bişeysede bilemeyiz

0|0
    0|0
    • ben suçsuzum aslında ama erkek arkadaşım küçük birşey desem hemen yapıo. ben yapmasını istemiyorum ama yinede yapıyor buda annesinin gözüne batyor sanırım.ama oglu yokken benle çok iyi.

• evet oglunu paylaşmak istemiyormuş oglu öyle dedi

• eğer seni gerçk seviyorsa annesini ikna etmesi gerek aslında onunda ikna etmesine gerek yok seninn ağırbaşlı saygı olman lazım kendini sevdirmen lazım cana yakın olman lazım

• hayir hepsi öyle degil sevgilimin annesi beni cok seviyor mesala. kendini sevdiremezsin bu böyle gider söylim sana

0|0
    0|0
    • beni sevmemesi için bir sebebi yok ki ona sürekli anne sdiyorum bir dedigini iki etmiyorum

• :S diyorumya böyle gider işte. seviyorsan katlanacasin ilerde bu durumu kabullendiginde oda sever seni, eger anlattigin gibiysen tabi

• evet anlattıgım gibiyim.bana alışıcagını umuyorum

Yükleniyor...