Bugününüz nasıl geçti arkadaşlar neler yaptınız?

Bugününüz nasıl geçti arkadaşlar neler yaptınız ? nerelere gittiniz

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• bu gün ne güzel bir gündü! Güneş dünyanın her yerinde aynı güneş, insan kafasındakilerden arınabildiği kadar özgürmüş,bu defa gittiğim yerlere kendimi götürmeyerek, meğer ne güzel birşey yapmışım, pamuk gibiyim.. :-)

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• raylı sistemler ve metrobüsle gezdim. abartı ötesi kalabalıktı. istanbul bitti...

0|0
    0|0
  • pcde geçti boş geçti yani ben böyle olmamalıyım koşuşturmaktan nefes nefese kalmalıyım :s

0|0
    0|0
  • bugün cıkma teklifi ettiğim kızın yanına gittim abisi cıktı karşıma uzak dur dedi nerdeyse biribirimize giriyorduk ama tecrübemle yırttım :D

0|0
    0|0
  • bütün yakın akrabaları babam annem ve kardeşimle ziyaret ettik sabah 11 ile akşam 8 arasında, çok güzel geçti :))

0|0
    0|0
  • Gezdik.Sultanahmet'ti,Gülhaney'di,Taksim'di oturduk biryerlerde lafladık.Saat aşkam yedi gibi hadi artık evli evine köylü köyüne deyip dağıldık.

0|0
    0|0
  • bugün benim doğum günüm :) ailemin yanına geldim bayram için Trabzon'a yani :) beşikdüzünde Sis Dağı yaylasına gittim harikaydı :) sabah güzel bir kahvaltı :)

0|0
    0|0
  • evde habire hayvan gibi yattım valla

0|0
    0|0
  • ev + dükkan + kardeşim + bayram işleri ki yarında full time bayram işleri olacak gibi :(

0|0
    0|0
  • hmm cevap vermesem daha mantıklı sanırım:)

0|0
    0|0
  • pc başın oturmakla geçti diye bilirim :)

0|0
    0|0
  • ekmek almak için çıktım, dahada çıkmadım evden

0|0
    0|0
  • yattım

yattın

yattı

yattık

yattınız

yattılar

Acı ama gerçek :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Sabahtan beri evden dışarı çıkmadım evde gün boyu yattım.

0|0
    0|0
  • kardeşimke kadıköyimoda ,bahariye turu yaptık..bol bol gezdik..uzun süredir almayı istediğim iki kitabımıda aldım hiç hesapta yokken...bol yorgunluk bol keyif..

1|0
    0|0
  • hiç bişey yapmadımmm :(((( çok halsizlik var üstümde atamıyorum kurtulamıyorum

0|0
    0|0
  • bugun yenı laptop aldıım ben =D

0|0
    0|0
  • sabahtan akşama kadar evde idim zaten bize bayram için hiç kimse gelmez en fazla bayram boyunca ya 2 yada 3 aile gelir.

0|0
    0|0
  • camış gibi yattım

0|1
    0|0
Yükleniyor...