Bir erkek neden bir kıza tek çekilmiş fotografını bıraksın ki?

aynı yerde çalıştıgım arkadaşıma gitmeden önce aramızda bir veda yaptık.vedada hep beraber fotograf çekilmek istedi ve fotografları çektik ona verdim.fakat çalıştıgı yerdede fotograf çektirmek istedi tek olarak benden...bende çektim vereyim dedim sende kalsın dedi.niye tek fotografını bıraktı bana anlayamadım...

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• kalbinde sakla diye belki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• sana aşıktım ancak bunu sana açılamadım ve şimdi veda ediyorsun gidiyorsun bundan sonra da açılamayacağım bari beni hep hatırla manası ile o resmi sana bırakmış

0|0
    0|0
  • bakdıkça bneı hatırla demek hatırlarsan seversin belki demek seversen benim olursun demek bunda anlamayacak ne var

0|0
    0|0
    • o zaman direk söylemesi gerekmezmi...

• demekki çekınmış korkmuş red edilmekden çekinmiş sen anla demiş işte olamazmı sende bişeyler hissedıyosan sende ona bır resim gönder teline cvbı almış olur oda zaten ok

• bırakmadıki kaç yıldırda çıktım kızla ACABA beni kandırdımı yoksa benden geçindimi

0|0
    0|0
  • anlamadınmı anlamak işinemi gelmedi açıkça senden hoşlandıgını göstermek istemiş.

0|0
    0|0
    • o zaman direk söylemezmiydi...

• söylememsi için sebepler var aklıma gelenlerden bazıları senin verecegin karşılıga hazır degildir yada ön hazırlık yapıyordur yada ne öylesine vermiştir ne bilim nabız yokluyordur vs..

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...