Hiç tanımadığınız bir erkek size böyle bir şiir yazsa tepkiniz ne olurdu?

rüzgara kapılmış yaprak gibiyim

yağmura hasret toprak gibiyi

mecnunu yanında çırak gibiyim

derdimin dermanı sensin

aklımda dolanıyor bilmeceler

dilim hep seni heceler

uykusuz uzar gider geceler

derdimin dermanı sensin

mahkeme kuruldu geldi kadı

aşktır bu derdimin adı

hala duymaz mısın bu feryadı ?

derdimin dermanı sensin

çile çekmeye gelmişim çile

her akla gelen gelmiyor dile

bu derdin çaresini bilebile (cevap vermesen bile)

derdimin dermanı sensin

bu ne güzellik beni öldürdün

ayı kıskandırdın güneşi söndürdün

yanmadan beni küle döndürdü

derdimin dermanı senesin

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• önce bir bakardim internette bu siir varmi kendimi yazmis. hic tanimadiginiz kisi nasil ulastirdi size bu mesaji. sizi etkilemeye calisiyor. ama yetersiy cokk yetersiy. cok gördük siir hatta kitap bile yazani pehhhh

0|0
    0|0
    • harbiden merak ettim kaç kez başınıza geldi...kaç kişi şiir yazdı size,yada kitap,veya hayatınız boyunca kaç çiçek aldınız gerçekten sevildiğiniz için?hakettiğiniz için kaç kez kapınızda sabahladı sevdiğiniz nefesinin dumanı havaya karışırken?bırakın bunları bu ego bu cinsinizin ulaşılamazım triplerini...önemli olan bazı duyguların size karşı hissedilmesinin yanında..o hislere adam gibi karşılık verebilmektir..oda çoğunuzda yok zaten!

• biri Siir yazdi sevdirdi asik etti sevmis gibi yapti aldatti. o zaten sarsdi güvenimi beni dogru düzgün tanimayan biri de yapti siir yazdi kitap bile ve ne oldu benden karsilik göremeyince birden ite döndü beni herkese kötüledi. oysaki en bastan biliyordu onunla ilgilenmedigimi. daha cok örnek var sayamicam degmez bile

• bana kimse böyle şiirler yazmadı :(

0|0
    0|0
  • Al popona sokuştur bakalım derim.*-*

Tanımıyorsam ne yapayım elin adamının şiirini ya!.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• tam bir loser davranışı. ben ortaokuldayken yapmıştım, dalga konusu olmuştum. tanımadığın kıza şiir yazmak nedir ya.. adam çaresizlikten şiire vurmuş diye düşünürdüm.

0|0
    0|0
  • kiz olsam :D paranoyakmisin kocum derdim :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...