Kadınların duygularını belli etmeme çabası nasıl değerlendirilebilir?

Sevdiği adama hoşlandığını belli etmemek için zorlanan kadınlar sonradan niye erkekler kadınların dilinden anlamayan odunlar olarak nitelendiriyor ? Hayır yani anlamadığım hemen kolay lokma olmak istemiyorum diyorda erkekte müneccim değilki, nasıl bilsin senin içindekileri belli etmezsen karşındakine

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• değerli olmaya çabalıyor..çözülmüş bulmaca olmak istemiyor..

0|0
    0|0
    • Ego tatminiyle eş değer diyorsun ?

• yanlış link olmasın:) benim yorumum yok sanki öğretmek gibi olmasında:)

• En son cevapladığım yoruma bak sen bir daha örnek veriyorum ile başlayan cümle ; ) , senin yorumuna çok benziyorda o yüzden bi yollayayim link dedim :D

Kızlar Ne Diyor 4

• Sizden duyacağını tahmin ettigi ithamlar ve bakış acınız yüzünden herkes biliyor ki erkekler kolay kazandıgının hiçbir zaman kıymetini bilmez...

1|0
    0|0
    • Zor kazandığında ne oluyor çok mu biliyor kıymetini , ömür boyu mutlu mu oluyorsunuz ?

• yarın olur mu:D

• o benim sevdiğim adam rakibim değil oyunlara gerek yok sanırım aklı başında insanlara mahsus değil öyle taktikler

0|0
    0|0
  • hep utangaçlıktan

0|0
    0|0
  • duygularımı saklayamadığım için sanırım hemcinslerimden farklı bir yanım olduğu ortaya çıkıyor..

0|0
    0|0
    • Peki bir şey sorucam böyle davrandığında erkekler senden hemen soğuyor mu ?

• söz konusu hissettiklerimse işte utanmaz arsız biriyim:/

• Yok ya ne ilgisi var bence çok güzel birşeyi :))

Erkekler Ne Diyor 3

• Kızlarımızın ciddi anlamda böyle bir çabaları verse Allah kolaylık versin onlara.. Zor iş!

Duyguları belli etmeme bana daha çok bir 'meydan okuma' gibi gelir karşı tarafa..

Kızlarımızın olsa olsa bu tavrı 'daha iyi tanıyıp kavramaya yönelik' bir temkinli olmadır.

Ve bana göre: 'Temkinli olma' eşit değildir 'duyguları belli etmeme'.

0|0
    0|0
    • Tabi temkinli olmak çok doğal ama sen bir düşün bir insanı tanımadan önce ona yaklaşman lazım değil mi hafiyeler mi tutucan hep

• Sonra gelip burada ağlıyorlar "Güzelim ama neden yalnızım?" diye. Hepsi de güzel oluyor bunların :)

0|0
    0|0
  • naz o naz

0|0
    0|0
Yükleniyor...