Günde kaç saat spor yapılmalı?

Ara verilmeli mi yoksa verilmemeli mi verilirse ne kadar ara verilmelidir?

0|0
10|19

En İyi Kız Görüşü

• Spora yeni başladıysan bir saatle başlayıp günaşırı yapmak idealdir. Vücut tempoya alıştıkça saati arttırabilirsin ama ara ara bir iki gün boşluk vermek her zaman iyidir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Bünyeden bünyeye göre degişir

0|0
    0|0
  • günde 1 saat ara vermeden bana göre yeterli

0|0
    0|0
  • Ne gerek var öyle şeylere kendini yormaya işte yorulmuyon mu zaten :D

0|0
    0|0
    • Tamam bu da bir öneri ama saol dünyaya geldiysek ot gibi yaşamıyak demi bişeyler yapalım

• 1-2 saat sanırım. verilmeli bir kaç dkk.

0|0
    0|0
  • 50 dakika

0|0
    0|0
  • Her iki günde bir 2-3 saat

0|0
    0|0
  • 40 dakika.

0|0
    0|0
  • 45 dakika

0|0
    0|0
  • Hergün kesinlikle 40 dakika sabah 40 dakika yatmadan önce..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• 2 saat ideal

0|1
    0|0
  • Hergun 2 saat yeterli

0|0
    0|0
  • sizi fazla yormayacak şekilde olan spor orta yorgunluk olmalı bilimsel olarak en iyi spor bu tarzdır ne çok az yorucu olacak ne de fazla yorucu hafif bir yorgunluk olacak şekilde 5 dk lık koşu çok ideal kalbi yeniliyor bu başka bir örnek ayakta kalmakta en az spor kadar önemli dna üzerinde bilmem yardımcı olabildi mi?

0|0
    0|0
  • 2 günde bir giderek günde 2 saat spor yapılmalı. Yürüyüş ise hergün en az 1 saat yeterli olabilir. Benim dediğim body boulding için

0|0
    0|0
  • Haftada 4-5 saat ideal spor süreleridir. Günlük bir saat yürüyüş sağlık açısından iyidir.

0|0
    0|0
  • Yeni başladıysan gün aşırı yap sonra tuş olursun

0|0
    0|0
  • Bizim insanımız kadar yardımsever bir millet yok yaa adamın hiç bir bilgisi olmamasına rağmen yorum yapmış (çoğu kişinin yorumu böyle) ayakta durmanın dna'ya yaralı olduğunu söylemiş ya allahıımmmmmm😆😆😆😒

1|0
    0|0
  • Ben haftanın 2 günü yüzmeye giderim gecede 1.5 saat yüzerim 1 dakikalık molalar şeklinde toplamda 10 daki mola veririm gecede 70 tur atıyorum ortalama 1750 metre oluyor. Hiçbir sıkıntı yaşamıyorum..

0|0
    0|0
  • bana kalsa 7/24 :)

0|0
    0|0
  • ara verilmeli lifleri koparmamak için.

0|0
    0|0
  • Eğer spor salonuna gidiyorsan mesela ağırlıkmı çalışıyorsun set aralardında en fazla 15-30 saniye dinlen. Cardiodan sonra ise 1-2 dakika dinlenmen yeterlişdir vücut soğumasın :)

0|0
    0|0
  • Yaptigin spora bagli fitness yapiyorsan iki gunde bir bir saat uygun ben su anda pazartesi car cum ikiser saat yapiyorum..

0|0
    0|0
  • 2 günde 1. Yarım saat ile bir saat arası...

0|0
    0|0
  • 1 2 saat idealdir

0|0
    0|0
  • Günde 1 saat spor yapıyorum ara vermeden faydası çok

0|0
    0|0
  • Ben ara verdim tekrar başladım. 1.5 2 saat yapılmalı spor

0|0
    0|0
  • Minumum yarim saat.. Ondan oncede 10 dk isinma hareketleri

0|0
    0|0
  • 1.5 saat yeterli.

0|0
    0|0
  • Ben en az 2 saat yapıyordum 3 e kadar yolu oluyodu ama egzersizlerden sonra dinleniyodum ve 2 günde 1 gidiyodum

0|0
    0|0
Yükleniyor...