Eski sevgilinizi neden tanımıyormuş gibi yaparsınız?

Mesela eski sevgiliniz sizin karşınıza çıktı birgün.Hatrınızı filan sordu,Onu tanıdınız, ama onu neden tanımamış gibi yaparsınız? Ya,beni unutmadığını adım gibi biliyorum.Arkadaşınada söylemiş,öğrendim.Ama sanki hiç tanışmamışız gibi ''tanıyamadım?'' bilmem ne gibi şeyler söyledi.Sinir etmek için mi yapıyor anlamadım.Aradan 2-3 sene filan geçti,ama insan 2-3 senede sevmeyi unuturda,sevdiği kişiyi unutur mu ya?

Güncellemeler:
hiç cevap veren yok mu ya:S

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• unutmamıstır elbette bu sadece artık onun için bişi ifade etmediginin tribi

0|0
    0|0
    • neden trip yapıyor ki? insan gibi arkadaş gibi davransa ne kaybeder?

• yasanmıslıklar bide ayrılma sekli bunda önemli erkek olmadıgın için anlaman zor biraz

Erkekler Ne Diyor 3

• asla tanimamis gibi yapmazdim anilara ihanet eden kendine ihanet eder yasanmisliklari cöpe atan insan olamaz.. belkide capsiz bencil dir yada artisttir ukalalik yapma derdindedir :) dicemde 2-3 gecmis bence ilk iki yazdigim :)

0|0
    0|0
  • bence eski anılar tekrarlanmasın diye istemiyor .

0|0
    0|0
    • zaten tekrarlamam istesede.arkadaş gibi davransa nolur sanki ya

• işte sorun da bu ya tekrarlamazsın ve acı çekmeye başlar. Bence bu yüzden istemiyor.

• sinirlerini bozmayı becermiş. amacına ulaştı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Cok fazla degistiysen eger yani kilik kiyafet stil v.b ozaman tanimaya bilir. ama bu degisimler yoksa görmemezlikten gelmek olur. nede olsa cocukluk asklarimizi bile hatirliyoruz öyle degilmi.

0|0
    0|1
  • bence tamamen saçmalık sonuçta geçmişiniz var iyi kötü bişeyler paylaşmışsınız öyle yapması saçma çocukluk ve basitlik

0|0
    0|1
    • bencede..

• işte yani arkadaş gibi davranması gerekiyodu

• ha,evet

Yükleniyor...