Hâlâ mı hedef 1 milyon penaltı?

İşte 4 büyüklerin son 15 sezon da ki penaltı dağılımı!

http://i.hizliresim.com/31a3nA.jpg

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• nerdesiniz vergi hırsızları hadi yorum yapın? bukalemunlar sizi...

1|1
    0|1
    • Arif erdemciler Burak yilmazcilar simdi cikarlar meydana merak etme.. inkar etmek onlarin en guzel zanaati!

• bunlara davul soksak yine az kardeşim. mersin kalecisi burağa hakkımı helal etmem dedi tabi bunlar gene tatava yapıyolar :)))) hepsinin a. q hiç birini adam yerine koymuyorum ırızbı çocukları :D

• şşşş sakin küfür yok :)

Kızlar Ne Diyor 2

• yıllardır penaltılarımız çalındı ona ne diyecekler acaba işlerine geliyor tabi şike görüyorsan git savcılığa şikayet et burdan şike demekle olmaz

0|1
    0|0
  • GS-1
    ts-2 fb-6
    bjk-1

0|1
    1|2

Erkekler Ne Diyor 5

• Bununla neyi kanıtlamaya çalıştığını anlamadım geçmiş yılları konuşmuyoruz bu sezondan bahsediyoruz ki burdaki en çok penaltı alan takımı değil en çok haksız penaltı alan takımı sölüyoruz ben bu sezon için konuşuyorum geçen sezon hiç böle şeyler sölüyomuyduk yin en çok penaltı kazanan FB olduğu halde ki geçen sene 6 daha şimdiden bu sene 7 penaltı kazanmış FB yani bazı şeyleri kanıtlamaya çalışıyosunuz ama mantıksız oluyorsunuz bir maçta net 4 tane penaltı olur 4 tane verir e nolcak haksız değil sonuçta burada önemli nokta haksız penaltılar dünkü maçtada önceki maçlardada yapılan hakem hataları ortada bu tür sorular pek anlam ifade etmiyo açıkcaısı.

0|2
    2|2
    • burak yılmaz ile kazandığınız penaltılar helal penaltı öyle mi? komiksin kardeş yemin ediyorum kelime israfi yapıyorsun.. Arif'in youtube de ki videoalrını izle bakalım adam yaptığı sahtekarlıkları resmen dalga geçerek anlatıyo :D 2000 öncesi ortasahanız da presi okan suat emre mi yapıyodu? sen rahat ol sizi bilen çok iyi biliyo merak etmeyin :)

• İyide aynı şeyleri konuşuyoruz dün Konyasporlu taraftarın açtığı sorulardada belirttim Burakta yapıyoırdu bıraktı artık Arif Erdem örneğinide verdim atıyolardı evet ama Arif Erdem zamanıa giderek neyi kanıtlamaya çalışıyosunuz ozamanlar KS de olsam yine sölerdim Beşiktaş maçında kendini attı burak söledik penaltı değil diye ama her maç olmaz bu arada bu sezondan bahsediyoruz lütfen konuları sptırmayalım yorumuma saygın yoksa kelime israfı filan diyosanda yorum yapmaya bilirsin.

• Sadece penaltı olarak bakmayalim kırmızı kartlari da hesaba katalim. Bu konuda ne fb ne de gs ye yetisemeyiz
    http://i.hizliresim.com/pmoJkN.jpg

0|0
    0|1
  • bu listeyi bende araştırıyordum sen bulmuşsun:) ligin en çok penaltı kullanan takımının galatasaray olduğunu biliyordum. hedef 1 milyon penaltıya ulaşmaya en yakın takım gs

1|1
    0|1
    • her zaman ki gibi bilip bilmeden sırf laf olsun diye çamur atmak onların genlerinde var dostum :)))

• Bizim penaltı aldığımız zamanlar belli ve unutmaki biz ligin en iyi takımıyız.
      He söylüyümm son 4 yılda 30 geçik penaltınız var lig ve kupada..

• Bu liste yanlış kardeşim gaziantep veya başka takım vardı.

0|0
    0|1
  • Bunun geeçek olduğunu kanıtla bana maç maç yaz inanacağım :)) böylr şeylere inanmak ne kadar mantıklı? Nereden bileyim elinle yazmadığını?

0|1
    1|1
    • zaten sırf sen bu cümleyi kurasın diye ben bu listeyi elle yazdım ya :(

• Sen yazmamış olsan bile başkası yazmıştır. Kaynağın neresi tff mi :))

Yükleniyor...