Hangi sanatçılar birlikte çalışmalı?

Bugün dinlediğim bir radyo haberinde Mustafa Ceceli ve Emre Aydın birlikte çalışıyorlarmış bir proje için..İkisi de kendi çapında başarılı iki isim ve genel geçer olmadıkları kesin.Nasıl bir kombinasyon olacak bilemiyorum ama dinlenesi olacağını umuyorum kendi açımdan lakin iki yorumu da ,çalışmalarını da seviyorum...

Peki ya sizin bilikte çalışmasını istediğiniz sanatçılar var mı?(Sadece müzik alanında değil sanatın farklı bir dalı da olabilir.)

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• Başka bir sanatçı ile birlikte çalışmak çoğu sanatçı için çok zor bir durum.Egoları yüksek olduğu için bu iş uzun soluklu olmaz diye düşünüyorum.Lakin bir sanatçının albümünde başka bir sanatçı ile düet yapması çok hoş oluyor bu bağlamda link bunun gibi düetler daha fazla olsa çok hoş olacak...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• link Çalışıyorlarda zaten =)) Ötekilerde bunlara bakmalı

1|0
    0|0
  • valla teoman bence düet yapmalı ama kim olabilir kararsızım hatta bunu uzun süredir düşünmekteyim. senin sayende belki farklı yorumlar alırım .

1|0
    0|0
  • kesinlikle öykü gürman link ve mine geçili link

1|0
    0|0
    • teşekkürler:) güzel bir tat yakaladım..

• beğeniden ziyade nezaketen yazmış olduğunu düşünsem de :) tsm ye ilgili bir dinleyici olarak eklemezsem içim rahat etmez. cansu palanya da dahil edilebilir gruba link

• nezaketen miiii:))) bayıldım olur mu...çok yavan ifade etmişim ,bu açıdan belki düşündün:/ afedersin..ama tsm benim için çok ayrı bir yerde..solist olmayı amatör olarak isterdim bir musiki cemiyetinde.çok özel bir sesim yok ama geçmişte çalışmalarım oldu..onun dışında ruhumu dinlendiriyor..verdiğin örnekleri çok sık dinlemedim belki ama gayet güzel:))ellerine sağlık..

• onu düşünmedim ama

en güzel birlikte çalışanlar

Kayahan ve Nilüfer'di.

Sonra ne oldu

o güzelim emeklere kişisel ego uğruna yazık ettiler.

Kayahan gitti ne yaptı

Nüiüfer'in kendi şarkılarını söylemesini yasaklattı

sanat bu mu

sanatçı bu mu ?

1|0
    0|0
  • Şebnem ferah - Hayko cepkin

1|0
    0|0
  • Hangi sanatçılar beraber iş yapmalı biliyor musun.

Bak yazıyorum: Mustafa Keser - Hayko Cepkin

&

Özlem Tekin - Belkıks Akkale

1|0
    0|0
    • ciddi mi gayriciddimi yazdın anlam veremedim.

• açıklamanla daha iyi kavradım,teşekkürler:) evet dinledim.her ne kadar aykırı gibi dursalarda kültürlerini iyi kavrayabiliyorlar..bu açıdan farklı olabilir..

• Bir de Levent - Sertab ikilisi vardır ki, her iki anlamda da 'ayrıldıklarına' anlam veremedim. Hala severek izlemek isteriz sahnelerde.

• Nihat doğan ve ceza

1|0
    0|0
  • genel geçer değil gelir geçer mi demek istediniz acaba ?

1|0
    0|0
  • Akon lil wayne snoop dogg fifty eminem tpain coşturur :d

1|0
    0|0
  • Yaşasaydı Zeki Müren ile Tarkan'ın çalışmasını çok isterdim.

1|0
    0|0
    • teşekkür ederim,evet düşününce çok güzel ve özel olurdu diyorum ben de..

• Tarkan ın tsm ne yatkın olan gırtlağını bilmeyen yoktur zaten..belki şuan yaşayan üstadlardan biriyle bunu yapsa çok çok güzel olabilirdi..farklılık gerekiyor bence..

• Yaşayan üstatlar derken? Birkaç örnek verir misin? Çoğunun artık yaşlılıktan olsa gerek işlerine gereken önemi göstermediklerini düşünüyorum.

• Safiye Soyman - Faik Öztürk

0|1
    0|0
  • ajdar-bülent ersoy

mahmut tuncer-arto

aklıma gelenler

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...