Dün gece Ağrı'da 30'a yakın deprem oldu haberi olan var mı?

dün gece ağrıda 30 yakın deprem oldu haberi olan var mı büyüklü küçüklü 30 yakın deptrem ve hiç bir yerde tek kelime duyulmadı basının hiç dikkatini çekmedi yoksa önemsenmedimi bunun altında bir artniyet varmı yoksa can kaybı olmadan umursamamak en doğrusumu ?

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• o depremler her gün oluyor zaten. dün gaziantep'te yaşananlar gibi bir facia varken kimsenin rakamlardaki yüksekliğe bakmaması normal. art niyet aramak ise tamamen saçma.

0|1
    0|0
    • Saçma bir yorum deprem ve patlama arasinda saatler vardı

• bir deprem hareketliliğinin olağandışı olduğunu gazeteci belirleyemez, bu birikimde değildir. durum olağandışı ise bu ancak rasathanelerin ajanslara geçtikleri raporların haberleşmesi sonucu net olarak belli olur, o rapor da çoklukla gece yarısına yakın geçer. yani, patlamanın olduğu saatlere yakın anlarda. neredeyse 6 yıllık gazeteciyim, 10 yıldır bu işin içindeyim ve işlerin nasıl yürüdüğünü takdir edersin ki senden daha iyi biliyorum.

Kızlar Ne Diyor 2

• küçük depremler neredeyse oluyor bir çoğumuzun haberi bile olmuyor.bu depremler büyük depremleri tetiklemez .endişeye gerek yok.büyük depremler her zaman habersiz gelir.

0|0
    0|0
  • hiç duymadım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Ben iş nedeniyle Doğubeyazıtdayım birkaç aydır. gece saat 2 civarı köpekler havlamaya ulumaya başladı ve birden şiddetli bir sarsıntı başladı. 4.0 şiddetindekini baya bir hissettim. Ama diğerleri pek hissedilmedi. Depremin olduğu bölge Ağrının Diyadin ilçesi. Doğubeyazıta yarım saat uzaklıktaydı. Burada benim kulağıma gelen herhangi bir yararlı yada ölü haberi olmadı. Fakat yinede basının bu depremlere karşı bu kadar umursamaz olması benim de dikkatimi çekti.

0|0
    0|0
  • Duydum ama hiçbir önemi yok ki. O depremlerin en büyüğü 4.0 şiddetinde, kimseyi öldürmez, hiçbir binayı yıkmaz. Artniyet falan arıyorsan politikacıların dediklerini dinle, her lafta artniyet bulursun :)

0|0
    0|0
  • Yoktu.

0|0
    0|0
  • sanirim feci bir büyüklükte olmadigi can kaybinin olmadigi icin pek yankilanmadi ama haberlerde yansittilar kisada olsa.. kimseye birsey olmamasi ne güzel ona ragmen haber yapilsa belkide bayramda kac kisi üzülecek korku yasayacak...

0|0
    0|1
Yükleniyor...