Takip ettiğiniz dergiler var mı?

Aylık dergi bazında takip edilmesi gereken, ettiğiniz: kadın-erkek, moda, spor, sağlık, seks üzerine vs vs. Takip ettiğiniz dergiler var mı?

0|0
8|14

En İyi Kız Görüşü

• Hızlı okuma anlama teknikleri konusunda birkaç uğraşı vermiştim fakat baska kitaplardaydı gençbeyin bana iletişimde kaliteyi öğretti açıkçası karşımdaki insanla konuşurken onun hakkında bir iki ipucunu nasıl yakalarım mesela ve buna göre nasıl devam ederim filan ikna kabiliyetim vardı ama ben geliştirdiğime inanıyorum. Ve her sayıda yayınlanan başarı öyküleride hayli cezbediyor beni. Yazarlık konusunda da yazmaya meraklı olduğumdan bir kaç tüyo almıştım yazarlar ve yazılar konusunda da bilgiler veriyor ve dergiye bir kaç test koyuyorlar sıkılmıyorsun eğlendiriyor ama sadece eğlendirmiyor da bir kaç bişeyin farkına varıyorsun seviyorum genç beyini :) linkteki resmi bende beğenirim hakkaten güzel :)

0|0
    0|0
    • peki bunu nie bi önceki cevabın altına yorum olarak koymadın da ayrı yazdın ?

neyse neyse tahmin ettim sebebini :D :D

• Teşekkür ederim doktorhouse. Diğer cevabın altına koymadım mobil kullanıyor olmamdan kaynaklı olsa gerek üç yorumdan sonrasını göremiyorum. Tüm yorumları göster butonu var ama ona da bastığım halde açmıyor diğer yorumları, bu sebepten :)

• tamam canım inandım ya :D

Kızlar Ne Diyor 7

• adam öykü

genç beyin

ortadoğu analiz

ntv tarih

doğu-batı(sürekli değil)

lezzet

dans dergisi

0|0
    0|0
  • National Geographic, FotoWord, Atlas, Uykusuz, Penguen, PsikoArt

1|0
    0|0
  • evim dergisi

0|0
    0|0
  • olmaz mı:)) atlas çok severim bir de notos:)))

0|0
    0|0
  • Genç beyin dergisini takip ediyorum. Kişisel gelişim

0|0
    0|0
    • ayyyy resmin yesinler

eğitimsiz bak sana rakip çıktı :D

o dergi hakkında olumlu olduğu kadar olumsuz yorumlar da duydum :) zaten bi kaç kitabı var bende baya güzel ama dergisini alacam inş.

• Resim güzel demek :) sağol. Valla ben biraz beynimi kurcalayan yazıları seviyorum ve o dergide bulabiliyorum bazen hayretler içinde kalıyorum bazen donuyorum benlik bi dergi tam başkalarını bilemem.

• hızlı okuma, fotografik hafıza...falan ne gibi konularda araştırma yaptın ? ilgili olduğun bi konu var mı o dergilerde dikkatini çeken?

bu arada resim güzel derken bak şu resim beni güldürür hep

link

seninki onun kadar olmasa da iyi sayılır yani :D

• vogue tabiki :) ve arada cosmopolitan

0|0
    0|0
  • atlas,tempo,national geographic ,bebeğim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• .Men's Healt

.Auto Show

.Chip veya Pcnet

.National Geographic

.Legal Hukuk-Güncel Hukuk

.Düzenli olmasada Yatch

Her ay D&R'da komik sohbetler yaşıyorum dergiler yüzünden :)

0|0
    0|0
    • merak ettim araban var mı ?:))

• Ben meraklıyımdır otomobillere hemde yeni araba almayı düşündüğünde sudan çıkmış balığa dönmeyi önlüyor.Genelde bir veya iki dergi alınmasına alışık oluyor çalışan arkadaşlar.Genelde hepsini toplu alıyorum ve illaki bir iki kitapda gözüme takılıp sepetime giriyor.Eğer yeni biriyse garip garip reyonuda sökseydin bakışı oluyor.Eski alışan çalışanlardansa geçen ay demişlerdi iddiaya giriyorlarmış hangi dergileri alacağıma hatta kazanan kahvesine girmişler benide davet etmişti :)

• aahaha eğlenceli olsa gerek :D

• Monocle ve Metal Hammer dergilerini ilgiyle okurum:)

0|0
    0|0
  • Üç ayda bir mi tam olarak hatırlamıyorum adıma maden mühendisleri odasının dergisi eve geliyor ona da bakmıyorum zaten

0|0
    0|0
    • ahahahha olur öyle asma suratını :p

• Derginin son sayfasında kaybettiğimiz üyelerimiz diye bir bölüm var gecen yıl Zonguldak’ta meydana gelen göçükte çok sevdiğim bir arkadaşım hayatını kaybetmişti onunda son sayfalarda kısa bir hayat hikayesi vardı bir şekilde tanıdığım ama haber alamadığım insanları son sayfalarda görmek istemiyorum beklide onun için bakmıyorumdur.Bu arada suratım asıldı yine

• pöfff benimki de asıldı valla...niye koyarlar ki onu..amaç nedir..sanki bi başarı ?!

• pcnet-pcworld

0|0
    0|0
  • bilişim alanında calıstıığım için chip pcworld dergilerini takip ediyorum

0|1
    0|0
  • Zaytung'daki dergiler dışında takip ettiğim yok açıkçası. Ama nerede olursa olsun, National Geographic bulursam karıştırırım.

0|0
    0|0
  • Var tabi olmaz mı. Chip, Readers & Digest ve Butun Dunya.

0|0
    0|0
  • bilim teknik

0|0
    0|0
  • Düzenli olarak Bütün dünya.

Arada Atlas.

0|0
    0|0
  • ntv tarih süperdir...

0|0
    0|0
  • Chip, Pc Net, Penguen, Stuff, vs.

0|0
    0|0
  • ben genç beyin diye bi dergiyi takip ediyorum kişisel gelişim hakkında güzel bi kitap

0|0
    0|0
    • dergi pardon

• evet bende de bı kaç sayısı var ıyı bır dergi..

• Bu cevabı arıyordum bende takip ediyorum hakikaten beğendiğim bir dergi.

• national geographic ^^

0|0
    0|0
  • esquire

0|0
    0|0
Yükleniyor...