Bir günlüğüne karşı cins olsaydınız ne yapardınız?

kızlar siz 1 günlüğüne erkek olsaydınız erkekler sizde kız olsaydınız bu 1 günde neler yapardınız ?

0|0
10|14

En İyi Kız Görüşü

• Gidip eski sevgilimin ağzından burnundan kan gelip bayıltıncaya kadar döver hastanelik ederdim hatta bakıma muhtaç duruma sokmak isterdim ertesi gün tekrar kız olduğum zaman hastaneye ziyarete gidip ona ölene kadar bakıcağımı söylerdim beni o zaman geri çevirmezdi sanırım.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• öyle birsey olsa sadece bir sey yapardim, kendini birsey sanan kizlari, yüksekte gören, namus ayagina yatipda zilli olanlarin HEPSINI güzel bir sekilde hal edip el aleme rezil ederdim :D ruhlarina el fatihaaaa

0|0
    0|0
  • hemen erkek arkadaşlar edinir halı sahada futbol oynardım:D

0|0
    0|0
  • bu soruyu sormaktan bıkmadınız yahu..

cinsiyet değiştiren abi yada ablalara sorun en sağlıklı cevabı onlar verirler..

0|0
    0|0
    • sen eski olabilirsin ama burada bu soruyu ilk defa gören birçok yeni üye var onlarada cevap hakkı vermemiz lazım

• cevap hakkı versen nolacakki soru gereksiz bir soru bence..neden diye soracak olursan burda ergen olan cok insan var..bu soru sayesinde sapıtabilirler bile neyse..bu benim düşüncem tabi..istediğinizi sorun

• Pipimi seyrederdim...

0|1
    0|0
  • Hayali bile super.

0|0
    0|0
  • neler nelerr yapmazdım :D süper bişey vuuhuu :D

0|0
    0|0
  • Gece yarısı sokaklarda dolaşırdım

0|0
    0|0
  • Onume gelen kizla yatardin

0|0
    0|0
  • eski sevgililerimin ayakkabılarına boşalır kaçardım. kız arkadasları varsa onları ayartırdım vereni becerir ortada bırakırdım. sabaha kadar eve girmez bardaki zengin kızları mıncıklardım. pipimi cıkarıp masanın üstüne koyar buda benimki ulan diye bagırırdım millete. geyleri becerirdim yalatırdım merak ederdim yani. bide tıraş olur agda yapardım kızlar kendi gelip al benmkini derdi. erkekler bu tüyoyu ögrensin bence muck beyleerr :D

0|0
    1|0
    • Hey maşallah

• yok kalsın okadar gerçeği kaldıramayız :DDD

• akıllıca düşünmeye basladın moruk :D

Erkekler Ne Diyor 14

• insan içine çıkamayacağım için .. bütün gün göğüslerimle oynardım .. ne göğüsü be, ne saçma bir kelime .. bütün gün mememle oynardım .. meme .. bak söylemesi bile güzel .. :)

0|0
    0|0
  • Wuuu sabahlar olmasın

0|0
    0|0
  • kankamı ayartırdım, bei kız için satar mı çok merak ediyorum :D

0|0
    0|0
  • değişen bi şey olmazdı günlük hayatıma devam ederdim.

0|0
    0|0
  • bütün erkekleri dolandirirdim hepsinin iki dk lik isi var vaatlerden sonra kapkac :D

0|0
    0|0
  • bakir bir arkadasım var gider ona verirdim :))

1|0
    0|0
  • Önüme gelen erkekle sevişirdim.

0|0
    0|0
  • içlerinde kalan şeyleri yapmak isterlerdi

0|0
    0|0
  • Bir ikinci gün daha kalabilir miyim diye merak ederdim.

0|0
    0|0
  • iki mahalleyi bir birine düşürürdüm:-)

0|0
    0|0
  • Ayaklarımın fotosunu çekerdim sanırım :)

0|0
    0|0
  • 'Peki!' der susardım.

0|0
    0|0
  • kadın olmanın nası bişey olduğunu anlamaya çalışırdım :D

0|0
    0|0
  • tayyip erdoğanı baştan çıkarır hükümete el koyardım :)nede olsa akıllı kadının yapamayacağı şey yoktur :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...