Fenerbahçe nin haklı penaltısı neden bazılarını rahatsız ediyor?

dün akşamdan beri yorumcular pozisyonu değerlendiriyor ve ortak görüşleri net penaltı. Ayrıca ilk yarıda sowa verilmeyen penaltıyı da söylediler. penaltı pozisyonuna hiçbir yorumcu itme de yok oyuncular birbirine yapışık diyor. ben galatasaraylı hüseyin göçeke rağmen kazandığımızı düşünüyorum.

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Topun kaleye gitmesini engellemişse isterse ölürken eline çarpsın penaltıdır. O el şey gibi kalkmış havaya ne işi var? Belli ki bilerek yapılmış bişey.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• el var el.

0|0
    0|0
  • Ağlıyorlar ne rahatsız etmesi :)
    Neymiş hatalar hep fener maçında oluyormuş üstü kapalı fener şike yaptı demiyor kıvırıyor mavili arkadaş gitsinler zekeriya amcalarına şikayet etsinler şike var diye :)

0|0
    0|0
  • şahsen ne beşiktaşa ne GALATASARAYA aynı pozisyonlar es geçiliyor rahatsız olduğumuz yok

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Hangi yorumcuları dinlediğini merak ediyorum tabiki kimi kanalda penaltı kimi kanalda faul var denildi bana göre net faul çünkü adam kendi kendine takla atmaz orada dakika 86 da artık olan oldu ama her hafta bu hakem hatalarının Fener lehine olması can sıkıcı iyide futbol oynamıyo biz bundan sonrası için hakemin konuşulmadığı bir lig isteyelim tabiki bazı maçlarda olabilir ama her maçta konuşulması anormal. Bu arada dün 1-0 biter demiştin tebrik ederim skor bildin :)

2|0
    1|0
  • Benim dinlediğim yorumcular da penaltı değil dedi sosun pozisyonu penaltiydi o doğru ona lafım yok ama verilen penalti dan önce gökhan gönül faul yaptı Sowunkini verse kimse birşey demez ama bunu verince o hakem sövülmeyi hak ediyor

0|0
    0|0
  • http://www.youtube.com/watch?v=OtlD83VRL9Y

17 Bukalemun vs 1 (FENERBAHÇE)

2|0
    0|2
  • Uğur Tütüneker'in konuşması tam bir faciaydı. Antronör olmuş kuralları bilmiyor adam ya zaten o yüzden ufak takımların hocası. Diyor ki napsın adam düşüyor kolunu mecburen açacak topda gelip çarpacak.. komedi tam ya kahveağzıyla röportaj mı verilir :D

Biri acilen bu adama kuralları tebliğ etsin bence.

0|1
    0|1
  • Dün aynı pozisyon bize oldu ve verilmedi.
    Neden çünkü biz Galatasarayız azize yok bizde.

0|0
    0|0
  • bir daha ki ne oyuncu düşerken elini göttüne soksun da eline çarpmasın top öyle değil mi.

0|2
    1|0
  • Galatasayarli veya besiktasli trabzonlu degilim. Gokhan gonulun fauluyle dengesini kaybederek dusen birinin eline carpan topa sen penalti diyorsan vicdanen o zaman penalti

0|1
    1|0
  • bırak şu antifenerleri * . yere düşerken eli çarptı diyor :D. ele çarptımı çarptı sonuçta. e daha ne konuşuyosunuz ki?

0|0
    0|1
Yükleniyor...