Süper Lig'de bu sene kim şampiyon olur?

Bu sene kim şampiyon olur sizce ?

Turkcell Süper Lig.

0|0
8|16

En İyi Erkek Görüşü

• PursaklarSpor ;)

0|2
    0|2

Kızlar Ne Diyor 8

Erkekler Ne Diyor 15

• şimdiden konuşmak doğru olmaz ama gönlümüz Beşiktaşktan yana

0|1
    0|1
  • Galatasaray.

0|0
    0|2
  • Galatasaray fark atacak gibi duruyor. Ne Bjk'da iş var ne Ts'da iş var geçen gün malum takımı da gördük onda da iş yok. Ama Galatasaray'ın üç kulvarda savaşması biraz aksaklığa yol açabilir.

Tabi daha genel bir yorum yapmak için 5-6 hafta geçmesi lazım.

0|0
    1|3
    • malum takim ne ?

• Tüm takımların ismini verip Fenerbahçe'ye malum takım diye seslenmek ilginç. Neyse zaten fenerliler ile galatasaraylılar arasında ki fark bu, bizi çekememeye devam edin. Arada öyle bala mala kazanıyorsunuz diyeg*tbaş oynuyor. Yoksa yani türkiyede şuana kadar oynanan galatasaray - fenerbahçe maç sonuçlarına bak bakiyim kim kime daha çok koymuş.

• Ben öyle bir takımı kaale almadığım için malum takım diyorum. Bu benim görüşümdür ama sen avrupalı bir takımı ağzına alıyorsun Galatasaray diyorsun Türkiye diyorsun, Türkiyedir Galatasaray diyorsun. Malum takım ise bana göre sıradan bir anadolu takımıdır bu kadar:) Yalnız araya ufaktan bir sıkıştırma yapmışsın bir yeriniz oynuyor diye onu yakıştıramadım benim yorumumda asla bir saygısızlık yoktu,

• Beşiktaş olsa keşke ama Fenerbahçe olur

0|1
    0|1
  • keçiörengücü

0|0
    0|1
  • GALATASARAY DİYE DÜŞÜNÜYORUM NEDENİNİ SORACAK OLURSANIZ KADRO GENİŞ, ANTRENÖR HAKETMEYENE FORMAYI VERMİYOR,TIPKI KASIMPAŞA MAÇINDA DURUM 1-1 İKEN PASİF GÖZÜKEN SERCAN'I BİLE KURTARICI OLARAK SAHAYA SÜRMESİ.

0|0
    0|0
  • fenerbahçe defansı toplayamazsa zor, bir galatasaraylı olarak galatasarayın olacağını düşünüyorum.

0|0
    0|1
  • Kartal spor olsun :)

0|0
    0|1
  • bilemicem

0|0
    0|0
  • Beşiktaş-Manisa Spor-Balıkesir Spor

0|0
    0|0
  • Galatasaray

0|0
    0|2
  • Beşiktaş, Beşiktaş; Beşiktaş!

0|1
    1|2
  • Fenerbahçe

0|0
    1|0
  • Trabzonsporun olmuyacağı kesin :) sadri başkan saygılar :)

0|0
    1|0
  • söylemek istemiyorum ama GS

0|0
    1|2
Yükleniyor...