Erkekler kendinden kalın bacaklı kızlarla sevgili olmalarını kompleks yapar mı?

Erkekler kendi bacaklarından kalın bacaklı sevgili oldugunda kompleks yapar mı? Yoksa bunu düşünmez mi?

0|0
4|12

En İyi Kız Görüşü

• İnsanoğlu öyle bir yaratıktır ki; bu durumlarda bile kompleks yapabilir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Bunu neden komplex yapsın ki?Kızın bacağının kalınlığından çok onu beğenip beğenmediğidir önemli olan.Beğenmiyor ise zaten ayrılır veya kıskanmaz,beğeniyor ise şişgo bile olsa onu dünya güzeli gibi görür :) Yani her halükarda komplex yapmaz.

0|0
    0|0
  • Hiç olmadı ama benden daha kalın bacakları varsa garip gelirdi herhalde.Tabi sevgi - aşk faktörü herşeyi değiştirebiliyor

0|0
    0|0
  • Futbolcu oldugumdan Carlos gibi baldır var maşallah :D

Sevdiğimin Bacakalrı beni alakadar edermi ? Etmez yahu niye kompleks yapayım.

0|0
    0|0
  • kişiye göre değişir insan bir çift bacakla beraber olduğunu düsünüyorsa komplex yapar ama bir insanlar beraber olduğunu dusunuyorsa bunu pek problem yapmaz hem ne olmus bacakları kalınsa yere sağlam basar işte aklı havalarda olmaz :D

0|1
    0|0
  • Ben düşünmediği kanaatindeyim. Ama eğer sevgilisi çok kalın bacağa sahipse (bkz. Roberta Carlos) gibi o zaman biraz süpheye düşebilir tabi "acaba eskiden hangi takımın formasını giyiyordu" gibi. :)

0|0
    0|0
    • o oyuncuya benzeten olmuştu beni :D daha gecenlerde iyi dalga gecmişti :D

• Miley'in de cok ince degil sanki ama. :)

• ince ya tadında ince ve çok hoş bence :)

• benim için sakıncası yok dürüst ve insan olması yeterli

0|0
    0|0
  • biraz kalın olmalı zaten öyle çıtı pıtı zayıfcacık bacak da kıza gitmez ki etek giydiğinde yakışmaz yoksa:)

0|0
    0|0
  • fiziki olarak kızların fazla kiloları ilk aşamada belden aşağı gider :) erkeklerin ise belden yukarı yani kızların bacaklarının kalın olması normal komplekse gerek yok

0|0
    0|0
  • Çıktığım çoğu kızın bacağı benimkinden kalındı şimdi sen sorunca fark ettim hmm kompleks yapmalımıyım hayır :)

0|0
    0|0
  • bence güzel bişey olur =) hoşuma da gider

0|0
    0|0
  • bilmem vardır heralde öyleleri.

0|0
    0|0
  • genelde (bencede) kalın bacaklı kızlar çekici olmuyor ama ince bacaklı narin kılzar cekici oluyor

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• çok komik bir soru olmuş canım ya.

0|0
    0|0
    • neden?

• konuyu kendime göre acmadım ki :) güzel yorum ama

• anladım canım teşekkür.

• bacaklarım sevgiliminkinden kalınsa benim kompleks yapmam gerekir. o da olmaz herhalde. bir tane sevgilmin ultra ince bacakları vardı, benimkinden ince ki benimkiler kalın diildir. özeniyordum ne diim.. :)

1|0
    0|0
  • bir kere erkekler genelde göbeğe kilo alır benim babam 100 kiloydu bacakları benden inceydi. benim erkek arkadaşım 60 kilo bacakları çöp misali. benim o bacaklara sahip olmam için 45 kilo falan olmam lazım höh. kompleks yapacaksa ayrılsın hiç üzülmem

1|0
    0|0
Yükleniyor...