Kalın belli olmak veya olmamak...

Arkadaşlar mesela biz kardeşimle bir ara kalın bellilikle ilgili konuştuk. Kardeşim bana belimin çok kalın olduğunu onunkisinin bile daha ince durduğunu söylüyor. Bense zayıflıktan dolayı belimin kalın gözüktüğünü söylüyorum. Sizce hangimiz doğruyu söylüyor işte ölçülerimiz:

benim: boyum 167cm, kilom 45, belim 66 cm, göğüs 80 cm

kardeşimin: boyu 162 cm, kilo 82 , beli 93 cm, göğüs 108 cm

sizce neden belim kalın gözüküyor? kalın belli olmak bu kadar da kötü mü?

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

• benimkisi 62 normal geliyo bana :D

0|0
    0|0
    • bi de siz doğru yerden mi ölçtünüz :D

• kilonun 55 olması lazım :D

• kilomun 52 olması lazım fakat kilo alamıyorum... hep sorun yapıyordum bn. hatta bunun için bile konu açmıştım. fakat artık vazgeçtim eskiden daha çok zayıftım en azından şimdi yüzüm az da olsun toplanmış gözküyor...

Erkekler Ne Diyor 6

• Kardeşin halt etmiş. Fıstık gibi kızmışsın. Ölçülerin harika.

0|0
    0|0
  • Bence kardeşinin göğüsleri büyük olduğu için o kendi belini daha ince görüyor olabilir:) ancak senin belin daha ince her zaman. Dediğim gibi göğüs farkından dolayı kardeşin bu kanıya varıyor. Kardeşine bu yorumu mutlaka okutmalısın:)

0|0
    0|0
    • Ona okutursam o da beni okutur... :D öküz gibi kız.. ne zaman ne yapacağı belli olmaz..

• dediğin mantıklı geldi bana. zaten üyeliği yok burda. o yüzden bu kadar rahat ve açık konuşuyorum.. :D

• O zaman problem yok. Yalnız sende fazla değil 5 kilo alsan on numara bir fiziğin olacağını düşünüyorum;)

• kardeşinin göğüs çevresi büyük sorun burdan kaynaklanıyor

0|0
    0|0
  • farketmez

0|0
    0|0
  • kalın belli olmak veya olmamak, çokmu önemli yaw, sağlığın yerindemi sen ona bak, gerisi boş...

0|0
    0|0
  • kardeşin seni yemiş.kıskanmış seni kızdırıo aklı sıra kendini avutuo bence.

0|0
    0|0
    • hadi kardeşim yiyor bni, annem neden kardeşime katılsın evet kalın bellisin desin ki?

• ama fotoğraflarda gerçekten odun gibi çıkıyor vücudum, böyle yusyuvarlak bel...

• bi foto koy öyle karar verelim ölçülere göre zayıfsın bence ama neden böyle düşündün anlamadık.

Kızlar Ne Diyor 7

• kalçan kaç

0|0
    0|0
  • kalın belli değilsin zayıfsın sadece.

0|0
    0|0
  • kardeşin halt etmiş sen zayıfısn belınde ince olmalı.boyuna göre çok zayıfsın kılo al

0|0
    0|0
  • omuz genişliğinin uzunluğuyla da alakalı..

0|0
    0|0
  • Kemıklımısın ecüba bilemedim..

0|0
    0|0
  • Valla ben 160 boyunda 55 kiloyken belim 65 di senin fizigin sanirim kusura bakmada cok düz kivrimlari pek yok. Kilo alsan daha cok karindan alirsin göbekli bir kiz olursun benden demesi

0|0
    0|0
  • Zayıfsın kilo al :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...