İyi günler arkadaşlar sizden yardım istemek istiyorum ilgilenirseniz sevinirim?

Bu gün çok kötğ bişey oldu okulda 3 kız 4. Teneffüs beni sıkıştırıp wc soktular fena dövdüler tekme falan yani yüzümde bişe yok son tekmeyi hoca yakaladı neyse gittik müdürün odasına bir kız var aralarında arkasında ka*alar var az biraz annemler beni 3.4 yıldır kareteye yolamaya çalışıyolR annem pazartesi okula gidip şikayetçi olucak burada bir polis çocuk bişi mi küçük bişi ismi baya belalı bş polismiş onu çağıracakar okula arkadaşlar çok güçsüzüm ne olur takın beni nereye gitsem kendimi savunabilirim bildiğiniz bir yer var mı bursada ? :((

0|0
3|26

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeş , adam dövmek biraz da soğukkanlılık ve cesaret ile de alakalı. Karate filan hikaye yoksa. Cansız ve hareketsiz hedefler üzerinde siyah kuşağa geçsen ne olacak. Sadece kafa atmayı öğren tek bir kafa ile mahvedersin. Biber gazını tavsiye etmem çünkü onu çıkartacak vaktin olmayabilir. En iyisi teker teker hepsini tenhada yakalayıp dovecen. Başka çaresi yok. Babası polismis filan vs. Git darp raporu al bence sonra da adliyeye git bak bakalım o sana satasanlar ile o belalı babaları nasıl kuzu kuzu yalvaracaklar

0|0
    0|0
    • Çok sağol elimin üstünde kaburgamda ve bacaklarımda morluklar var as biraz işe yararmı darp raporu için

• Çok az ama

• Darp raporunda darbe sonucu ezildiğini belirtirler zaten , okuldan da seni tuvalete cektiklerine dair görüntüleri isterler belirtirsen.

Erkekler Ne Diyor 25

• Yazik sana :/

1|0
    0|0
    • :( malesef şu an sğlamaktan gözlerim şişti

• Kotu olmus

• Malesef öyle

• Kick boks yaparsan diğer sporlara gidenler birşey yapamz
    birine kafa at diğerinin çenesine olabildiğince sert yumruk at bak bakıyım daha kalkabiliyormu ayağa.
    3 gün boyunca çenesini tutsun.

0|0
    0|0
  • Biber gazı al cebine bir yere koy çok sıkıştırırlarsa sık yalnız kullanma talimatına göre sık :)

0|0
    0|0
  • Kickbox a git, kızlar var buralarda giden kendilerini iyi savunuyolar :) savunursun sende takma kafana.

0|0
    0|0
  • bak sol yumruğunla sert bir şekilde karın boşluğuna sonra bir sağ çakıyorsun kafaya olay tamam dır pertt

0|0
    0|0
  • Kafa atmayı öğren 3 kere sağlamından vursan üçü yerde.

1|0
    0|0
  • kusura bakma şu an kafam bozuk anlamıyorum yazdıkları ama samsuna olsan yardımcı olmaya calısırım.. dövüse falan gideceksen kıck boxsa gıt derım

0|0
    0|0
    • Kick boks işe yararmı bilmem , benim tekmelerim güçlü yani öyle diyolar :(

• Anlamadım /:

• yanı kıck boxcuyla kavga ettım.. dayak yedımm.. bırde 3ay kıck boxsa gıtmıs cocuk

• e devlete gir ve bimere yazı yaz başbakanlık kolu altında bilirkişi gönderir polisler de artık yani selamla iş yapanlar var

0|0
    0|0
  • Ne yazıyor burada... Nokta virgül yok. bu nasıl bir cehalet... Okul falan yazıyor. ama bana okumuşsun gibi gelmedi hiç..

0|0
    0|0
    • Şu an yazıyı düşünecek halim yok gözlerim kamaşıyo artık

• S**tir git allasen bişey bildiğin yok

• Ne yazdığın anlaşılmıyor ki. nasıl bilebilirim... :)

• Kick boks Öğren ama tek yumrukla nakavt istiyorsan yazıl.

0|0
    0|0
  • Kavga şiddet hiç birşeyin çözümü değil. Kendini savunmak istiyorsan savunabilirsin bir yere gitmen gerekmiyor

0|0
    0|0
    • Hayır öyle değil benim de bir kavgada kendimi savunmama lazım sürekli dayak yemekte çözüm drğil

• Nolursa olsun Allah görüyor hepsinin bir samanı var

• Tamam işte doğru düşüncedesin tebrik ederim seni.

• Yahu okulunu oku dersini calis erkek gibi kavga etmek niye
    . takilma kimseye rahat durana kimse bisey yapmaz

0|0
    1|0
    • Ya bir suçum bile yoken başım belaya giriyor ben nabayım :(((

• Hayır üstüme suç atılar baya kız toplayıp soktular wc

• 1abini devreye sok ya da psikopat erkek arkadaslarindan.2 baktin olmuyo biber gazi al ver ayari kahpelere. o arada kick boksa git.3 cesur ol yicen bir dayak en az iki dudak patlatmadan kavgayi birakma

• kick boks + ufc savunma eğitimi al kralı gelse vurmadan şaftını kaydırırsın

0|0
    0|0
    • Bursada nerde bulabalirim biliyomusunuz peki?

• lisansı 3 ayda çıkıyor birazda sana bağlı istekli olursan çalışırsan eğer 3 ayda tüm her şeyi öğrenmiş olursun 6. ayda güzel olur filan 9 . ayda raylar sisteme oturur 12. ayda millete sataşmaya başlarsın :D

• Sağol :(

• Buyuyunce gecer abisi..

0|0
    0|0
  • kick boks a git agzina tekmeyi koyunca disleri eline verip gonderirsin

0|0
    0|0
    • Ama bildiğim bir yer yok :( bulmam gerek

• Polise git :) babana söyle :)

0|0
    0|0
  • Wing chun a git kendinden cok daha güçlü birini bile doversin

0|0
    0|0
  • Bizden yardım istemek istiyorsun? Hımmm ilginçmiş. o. O

0|0
    0|0
  • memesine vur kadinlarinda hassaas noktasi orasi sonucta

0|0
    0|0
  • Sen çok takılmışsın bu konuya ekle faceden hakan kuyumcu kapak fotosunda bmw var

0|0
    0|0
  • Güçten öte cesaret. kendine güvenin olacak

0|0
    0|0
  • Savcili ga git

0|0
    0|0
    • İşe yararmı ki

• Annem dedi hastaneye gidicez dedi bakıcam yarın beli olur kaburgam acıyo

• Git darp raporunu * ogretmende de yazili imzali bir kagit al olayin olduguna son anda Seni kurtardigina dair mahkemede sahitlik edecegine dair 6.000 bin en az para alirsin

• Polise şikayet et

0|0
    0|0
    • Edicem müdür dedi , şikayetçi olurlarsa mahkemeye kadar uzarmış

• sen bu tarz seyler kavga ıle halledecegıne sana daha ıyı bır akıl vereyım. kızlarla face ya da whatsuptan konusmaya calıs. sana kufur ya da tehdıt ıcerıklı bır sey yazdıkları an elınde artık kanıt vardır. nerdenmı bılıyorum bı arkadasıma yaptılar kız yazılanları polıse sundu ve şikayetçı olduçsonra polıs kufur eden kızların aılelerını aradı ve karakola gelmelerını ıstedı. sonrada kopek gıbı yalvardılar arkadasıma sıkayetını gerı cekmelerı ıcın aılelerıyle bırlıkte hemde. yanı anlayacagın polıs lafını duydukları an altlarına sıçıp bır daha boyle bırseye cesaret edemezler

0|0
    0|0
    • Bilemedim ki

• darp raporu alsan bıle kımın yaptıgını kanıtlayamayabılırsın. ama elınde whatsup ya da faceden tehdıt edıldıgıne daır kanıt varsa isterse babası başkomıser olsun bı b*k yapamazlar adlıyeye gıdersın. babası gelıp sana yalwaracaktr sıkayetını gerı almak ıcın

• Üzüldüm senin adına ama vazgeç bu sevdadan karete öğrenip flimlerde ki gibi dalamazsın milletin içine

0|0
    0|0
    • Doğru ben sadece kendimi savunmak istiyorum

Kızlar Ne Diyor 3

• Kick boks sağlam dayaktır

0|0
    0|0
  • Savunma egitimi al

0|0
    0|0
  • sen çok mazlum duruyorsun galiba? ondan sataşırlar. arkadaşların yok mu onlarla takıl bulaşmasınlar. bana da sataşırlardı ben deli taklidi yapardım bişi yapamazlardı. bir kere 4 kızı okulun önünde tokatladım. birazcık gözükara ol.

0|0
    0|0
    • Olmuyor ki arkadaşlarım yok öyle var ama sadece benim gibi , ama erkeklerle en ala kavgaları ederim kızlarda olmuyor o kick boksa başlıcam hayırlısı

• başla hem eğlenirsin hem güçlenirsin

• Teşekkürler 😳

Yükleniyor...