Evlilik neden gerekli sadece bir kağıt parçası...

evlilik neden gerekli bir kağıt parçasının üstünde yazacak olanlara bakmak buna göre yaşamak tuhaf bence evllilik insanların mutluluklarını ilan etme yöntemi ve kadının madur olmaması için tasarlanmış bir olgudur.Sadece bir kağıt parçası...

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• ona sadece bi kağıt parçası olarak bakarsan tuhaf gelmesi doğal

0|0
    0|0
    • o zaman şöyle diyeyim birisi size ''artık siz evlisiniz''dedigi içim mi ben evli oldugumu düşünücem aslında olay insanların bizleri onaylaması yani toplumsal baskı evlenerekmi ispatlarsın sevgini bu biraz

(senin bir suç işledigini iddaa ederler sen işlemedim dersin ama ispat kanıt beklerler yapmadıgım bir şeyin neyini ispat edesin kendimi kimseye ispatlamak zorunda degilim diye düşünürsün)o kagıt parçası bir ispatın belgesi

Kızlar Ne Diyor 2

• evliliği bir kağıt parçası olarak görüyorsun da neden bütün alım satım sözleşmeleri kağıt üzerinde? neden futbolcular kulüplere imza atıyor? neden bir işe başladığında ya da bitirdiğinde imza ile belgeliyorsun? neden ameliyata gireceğin zaman imza atıyorsun?...çoğaltabiliriz değil mi?

0|1
    0|0
    • Çok zekice bir yorum. ;) Ovvv!

+1

• dolandırılmamak için doktorlar sorumlulugu bizlere yıkmak için yani birşeyleri ispat kanıt için peki evlilik ispat, dolandırılmamak, yada futbolcular veya porfesyonel sporcular madur olmasın yada klüplerini madur etmesin diye o zaman anlıyoruz ki evlilik bir maduriyeti engelleme belgesi mi

• Toplumda kötü anılmak istemezsin değil mi, en azından sevdiğin kadın için o kağıt parcasını elde etmen lazım.

Elalemin dediği umrumda olmaz desek te maalesef ki sınır bozuyor umrunda olmasa bıle, ılıskıyı olumsuz etkıler.

0|1
    0|0
    • +1 ''En azından sevdiğin kadın için o kağıt parcasını elde etmen lazım.'' Bu yorum için :D

• Eyvallah beyb <3

• toplumsal baskı diyelim ama saçma bir başkasını ne yaşadıgı kimi ne ilgilendirir hele bu türkiyede her türlü rezilligin yaşandıgı ve ört pas edilmeye çalışıldıgı bbu ülkede

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...