Aylar ya da yıllar sonra geri döndüğünüz sevgiliniz oldu mu?

Bi taraf severken bi taraf sevmez ya genelde sonuçtada hep ayrılık olur insanoğluyuz unuttuk desekte ne kadar zaman geçerse geçsin hatırlarız. Sorum şu sevmediğinizi anladığınız sevgilinizden ayrıldığınızda yıllar sonra aklınıza gelip geri dönmek istediğiniz oldumu yani geri döndüğünüz oldumu hiç? Hadi yorumları alıyim

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• gErdönmek istediğim oldu fakat geri dönmedim. Geçmişte sorunlarım olduğu birisiyle geleceğe gitmek ne kadar doğru emin olamanadım bir türlü

0|0
    0|0
    • peki o dönseydi geri çevirirmiydin

• Evet ne olursa olsun eski kız arkadaşım hayatıma giremez.

Erkekler Ne Diyor 6

• Şahsen benim olmadı. Ama eğer geçekten o kişi derin izler bırakmışsa, onu yıllar sonra gördüğünüzde anılar film şeridi gibi geçecek, ve belki duygusal bir çöküntüye uğratacaktır.

Bkz. Issız adam final sahnesi.

0|0
    0|0
  • asla geri dönmedim dönmem.

0|0
    0|0
  • Olmadı yok

0|0
    0|0
  • düşündümde..bana dönene olmadı ben dönerdim yeminle

0|0
    0|0
  • gidene bakmam beni hak etmemiştir yoluma bakarım herzaman

0|0
    0|0
  • olmadı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• hyr.

0|0
    0|0
  • Ben gerı dönmem

0|0
    0|0
  • 5 ay sonra buluştuk ve 4 yıllık ilişkimize devam ediyoruz

0|0
    0|0
    • ikinizde severek mi ayrıldınız yoksa bi taraf severken bi taraf sevgiyi aşkı artık herneyse bitirmişmiydi, Allah daha uzun yılları görmenizi nasip etsin ayrıca

• evet canm aslında deli gibi seviyordum canımı verecek kadar çok seviyorum. ama yinede ben dedim ayrılalım bitsin diye. cünkü daha çok seven taraf bendm sanki ve belli bir süreden sonra acı vermeye başladı. dedim nereye kadar gidecek böyle... ayrılınca hergün ağladım abartınız, neler çektim. bir kac defa mesaj cekmişliğim vardı. sonra 3 ay felan hiç bişey yapmadm. sonra o üstüme titremeye başladı yine. böylelikle yine başladı. bakalım nereye kadar gidecek...

• benmde 4 yıllık sevdam 2 hafta önce bittiiiiii :(

• biten ilişkinin ardından arkadaş modunda görüşmeye çalısıp duruyoruz hala ve sonu da karman çorman bir hal.aslında her şey net olmalı bir şey ya vardır ya yoktur.çelişki insan beynını daha çok yorar.

0|0
    0|0
  • oldu

0|0
    0|0
  • Alışkanlık yaptı benım ki, dönüp dolasıp gelıyor.

Ağğğzınıgırdığımının...

0|0
    0|0
Yükleniyor...