Lig kupasını penaltıyla kaldırcaklar. Nasıl şeylere penaltı çalıyolar. Fener haksız yere penaltı kazandı gene ne diyonuz beyler bayanlar?

Futbolda adalet var mı sözde spor ama şu verilen haksız penaltılar soğutuyor insanı

Güncellemeler:
hayırlısı be gülüm
Burağada penaltı verdiler. Bizim ligin adı Futbol ligi değilde Buz hokeyi olsa gene kurtarmaz. Onda bu kadar düşen yok.

0|0
1|7

En İyi Kız Görüşü

• önceden kadıköyde kollanıyorlardı şimdi rakip evinde de kollanıyorlar yan hakemlerde sorun var

0|1
    0|0
    • teşekkür ederim :)

• allah allah bilmiyorum enterasan bir sayfa :D Toplum baskısı burdadamı var Neyse iyi günler efendim. Sizi en iyi görüş seçmemin sebebi Bayanların futbola olan ilgi alakasını hoş bulmamdan kaynaklanıyor

• anlıyorum ben sizi benden yana sorun yok olay tamamen gizli olma meselesi sorun oluyor sen küfür etmedin ama küfür edenler oluyor gizliden sanırım amaç polemikleri önlemek hoşça kal :))

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 7

• Beleş penaltı ama niye boyle sorular gizli soruluyor saklanacak ne var

0|1
    0|0
    • bence toplu yönetimle konuşmak gerek bu konular hakkında y oksa önüne geçilmez

• Ne bilim kasıt aramadım. Beşiktaşlıyım açıkcası. öyle inan aklıma bile gelmedi karıştırim diye. Sadece özeti izledim yuh dedim bu penaltı olurmu

• Tüpçü eyyamciliga devam ediyor her mac hakemler bas rolde

• Sezon başından beri dakika 80 lerden sonra aynı film ya uyduruk penaltı verilir ya rakibin penaltıları verilmez ya 5 metre ofsayttan golü verir ya da hiç birşey olmasa rakibin kalecileri enterasan goller yiyo hep FB ye denk geliyo anlamadım bu işi.

0|1
    0|0
  • Milyonlarca penaltı verselerde bunlar şampiyon olamaz.

0|1
    0|0
    • Gizliler işe devam ediyor

• renktaş gizliden açmış

• Ne diyonuz la iş güçten giremedik. Ayrıca gizlilik açık olur kapalı olur ne farkeder. Sorun Futbolumuz değilmi?

• Aga az evvel biriyle tartıştık. Anlamazlar ligin ne tadı kaldı ne bişeyi. Hedef1milyonpenaltı :).

0|2
    0|0
  • Bu şekilde şampiyon olacaksa takımım kutlamam o şampiyonluğu. Cok şükür ki Galatasaraylıyım.

0|1
    0|0
    • abi burağı satın teklif gelirse :D yakışmıyor gs gibi bir takıma

• senin derdin penaltı değil FENER...

0|2
    0|1
  • Fenerden bir cacik olmaz istedikleri kadar versinler serefszler

0|1
    0|0
Yükleniyor...