Göğüslerim yüzünden özgüvenim yerlerde?

Arkadaşlar benim bir göğüsüm diğer göğüsüme nazaran çok fazla büyük. Normalde 85B kullanıyorum ama büyük olandan taşıyor. 90da sırttan büyük geliyor. Bu sefer 80C aldım denemek için tam oldu ama büyük olandan çok fazla taştı ve bu yüzden kullanamıyorum. Erkeklerin hoşuna gitmesi falan umrumda değil. Önemli olan benim beğenmem. Boyum 1.66 falan kilomda 52 ama göğüslerim psikolojimi bozuyor artık zayıf olmama rağmen dar bişey giyemiyorum aşırı büyük duruyolar. Ameliyat olacak kadar durumum yok. Lütfen bildiginiz spor hareketleri, videoları falan varsa link atar mısınız? Sporla küçültmek mümkünse eğer! 😵😖😫😣😞

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• ufak tefek fark olabilir de çok mu fark var? bu cidden sıkıntı ya sen yine de doktora görün ama ameliyat son seçeneğin olsun. spor salonuna gidersen de mutlaka bir bayan hocayla özel olarak konuş, gizli şekilde versin programını. erkek hocaya sakın deme göğüslerimi eşitlememe yardım et diye. istediği kadar profesyonel olsun, emin ol fesatlık yapacaktır içten içe.

1|0
    0|0
    • teşekkür ederim. boy-kilo orantın çok çok iyi. umarım bu sorunundan kurtulursun ve özgüvenin yükselir.

Erkekler Ne Diyor 14

• büyük olan göğsünle tek taraflı dmble yapıcaksın

1|0
    0|0
  • estetisyene görün derim..

1|0
    1|0
  • belki kist falan vardır doktora görünmelisin

1|0
    0|0
  • Küçük olan gögüsünü günde 1 saat yarımm saat okşa oyna büyümeyi fark edersin

0|0
    1|0
  • gel sağalım süt dolmustur :D

1|0
    3|1
  • sporla falan ugrasma estetik yaptir kucuğüde buyult eşit olsunlar :) eşitlik önemli sonucta :)

0|0
    2|0
  • Olay önemli ama soruş seklin baya komigime gitti.

0|0
    0|0
  • o nasıl oluyoki _? niye büyük

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun canım.

0|0
    0|0
  • Dertler derya sen sandal öylemi

0|0
    0|0
  • Hayy maşallah

0|0
    0|0
  • Biri birinden büyük olmak zorunda ama göğüsleri sporlar eritebiliyordun.

0|0
    0|0
  • Seni seven adam göğüslerin içinmi sevecek seni takılma o kadar her güzelde kusur olur

2|0
    0|0
  • Kilona bakılırsa sporla zor zaten kilolu biri degilsin ki aslında goguslerinin bu denli belirgin olmasıda zayıflıgın yuzunden

1|0
    0|0
    • Evet bunu söylüyorlar ama geçen sene 61 kiloydum aşırı şişman gözüküyordum ve göğüslerim 95ti zayıflayınca küçüldü ama fiziğime göre hala fazla büyük. Yani bunu ben düsünmüyorum herkes söylüyor ve bugun pazardan bir tisort aldim adama parayı verirken resmen göğüslerime baktı hayvan cok rahatsız oldum yaa gercekten psikolojim bozuluyor artk

• Estetik operasyob sart ama herkes kocası begensin diye buyutur para doker sen de kuculsun istiyorsun

Kızlar Ne Diyor 3

• Pamuk koy

2|0
    0|0
  • Gogus kaslarini gelsitirmen lazim. Onlar yaglarin yakilmasina yardim ederler. Iki elini gogus hozasinda birlestir. Avuc icleri birbirine bakacak. Dirsekler gogus hizasinda olacak. Avuc iclerini birbirine bastir 20 sn birak. Istedigin kadar tekrar et hemen hissedeceksin kaskari claistirdigini. Aynen dedigim givi yap.

1|0
    0|0
    • Pek anlayamadım ama yine de teşekkürler

• Ayrica bircok kadinin gogsu esit degil... Yazimi bir daha oku. Yazim hatalari var sadecr...

• o nasıl birşey ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...