Ankara'nın kızları nasıldır?

Ankarada yaşayan arkadaşlarım var ama bana hep arkanın kızlarından hayır gelmez diyorlar sizce doğrumudur

0|0
11|12

En İyi Erkek Görüşü

• link

Pembe küçük dudağın söyledi şarkımızı

İndi bahar Ankara'nın sisli yamaçlarına

İçli sesin ah ne kadar açtı gönül yasını

Her gören ağladı, kalbini bağladı dalgalı saçlarına

Söyledim aşkımı ben, Ankara rüzgarına

Olmadı kaldı benim her hevesim yarına

Her gören ağladı kalbini bağladı dalgalı saçlarına

Önce biraz gülecek, kalbe ümit katacak

Söz verecek, gelmeyecek, hep seni aldatacak

Sev diyecek, sevmeyecek, belki de ağlatacak

Boş yere ağlama, kalbini bağlama Ankara kızlarına

Söyledim aşkımı ben, Ankara rüzgarına

Olmadı kaldı benim her hevesim yarına

Boş yere ağlama, kalbini bağlama Ankara kızlarına.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• ankaranın kızları da

büklüm büklüm yağları

ne zmn sarhoş oldun da

kaldramıon kolları.

1|1
    1|1
  • senin benim gibi kisiler,ben ankarada oturuyorum öyle bi ayrım sacma bence gerci karadenizliyim ama ankarali arkadaslarim var cokda dogru kizlardir..

1|0
    0|0
  • hayır gelmez çünkü evet derler :P

0|1
    0|0
  • ankaralıyım diyen kızların%95 i kendi memlektelerini saklıyorlar ne kadar ankaralı kaldıki içanadolunun ve dogu anadolunun yerleşip bir nesil sonrası ankaralıyım diyor

0|0
    0|0
  • Keyif'e gidin : D

0|0
    0|0
  • senin benim gibi insandır.

0|0
    0|0
  • at gibidir.

0|0
    0|0
  • Ankaranın kızlarını bilmem ankarının taştır yolu.

0|0
    0|0
  • k'leri g olur. seviyorum yerine seviyom tercih edilir kolay oldugu rivayetleri vardır. kendimden biliyorum :D arada özüme döndüğüm olur kitap okumayan düzeltemez.

o yüzden öyle diyordur arkadasların da bunlar espri kısmı genelde asılan tiplerdir ankarada da yakısıklı nadir bulundugundan hemen atlarlar boynuzlarlar ondandır ;) allahtan ortam delisi olup benzeşmedim.

0|0
    0|0
  • Pek sevmem :D

0|0
    0|0
  • ankaranın kızları olmaz anGara Gızları olurr hahah :))

0|0
    3|1

Erkekler Ne Diyor 11

• sert ve eğlenceli olur büyük çoğunluğu

0|0
    0|0
  • Geneli güzel ve bakımlıdır..O konuda sorun yok da Ankara biraz ciddi bir şehir, kendi içerisinde bir takım kuralları ve düzeni var.. Velhasıl kadın-erkek ilişkisi bakımından mekan ve ortam sıkıntısı var. Onun yanında da bir alışılmışlık var.. yani diyeceğim Ankara'da belli bir üniversite yahut iş ortamı gibi ortak bir alan dışında, istediğin kadar yakışıklı çekici ( ve geriye ne lazımsa) ol ...Amiyane tabirle "hadi gidip bir manita ayarlayayım" olayı neredeyse mümkün değil..

0|1
    0|0
  • kendi çok hayırlı bi arkadaş mı :)

0|0
    0|0
  • uzun saçlı, iki kulaklı, iki gözlü, 1 tanede ağzı vardır

0|0
    0|0
  • Dünya kadar fıstık gibi kız var ama büyük çoğunluğu öğrenci ve dışardan gelme sanırım,yerlisini ayırt edemedim sahsen.

0|0
    0|0
  • içlerinden mutlaka iyileride çıkar.ben ankarada sadık çok bayan gördüm ama istanbulda hiç görmedim

0|1
    0|0
  • 3 sene okudum angarada bir angarılaya denk gelmedim..

0|1
    0|0
  • doğru bence

0|0
    0|0
  • doğru söylemiş. uzaktan bakıyorsun ne güzel kız diyorsun sonra kız ankaralı yasemin çıkıyor. yok la gelme gitme böyle konuşuyorlar. çok iticiler cidden. yol yakınken dön kardeş zaten ankara memleket değil havası suyu berbat

0|0
    2|3
    • senin o memleket değil dediğin şehri Atatürk kurdu

• bence de

• ateşli hepsi tanıdıklarım bütün ankara kızları seks hastası at gibi kadınlar

0|0
    0|1
  • Ankaranın kızları hiç biryere benzemez yerlisi çok sağlam ve çok kurnaz olurlar ama ankara bir öğrenci kenti oldugu için okumaya gelen kızlar cogu 2.seneden sonra ank erkegı tarafından bekaretını kaybeder:) Ama ank kızı sadık ve eski toprak kafasıyla yaşar gozlerı korkusuzdur

0|0
    0|0
Yükleniyor...