Bayramda ailenizi görmeye gidecekken onlar tatile gitse ne yapardınız?

işim nedeniyle istanbulda yasıyorum, ailem izmirde. bayramda onların yanına geleceğimi çok daha önce söylemiştim. bayrama son bir gün kala tekrar aradım ve yanlarına geleceğimi söyledim bana tatile gideceklerini bayramdan sonra gelmemi söylediler. sizin aileniz bu şekilde bir şey yapsa nasıl karşılardınız? şu an kendimi onlardan soğumuş hissediyorum

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• ne alakası var ya...sanada nazları geçmeyecekse kime geçecek başka...senden yakın kimleri var ki...gelme biz tatile gidiyoruz demiş işte bu samimiyetin göstergesidir...bir yabancıya böyle laflar edilmez

0|0
    0|0
    • bunu bana çok daha önce söylemeleri gerekirdi, tatile gitmelerine bir gün kala öğrendim bunu

• kinci değilim sadece çok kırıldım

• tamam arayıp sitem et özür dilerler zaten vardır bi mazeretleri...

Erkekler Ne Diyor 4

• Darılır gitmezdim ben :( Haber vermeleri gerekirdi diye düşünüyorum. Hevesim kursağımda kalır.

0|0
    0|0
  • Gidiceklerse bile gidiceklerine karar verdikleri gibi aramaları gerekirdi.Eğer arasalardı ben normal karşılardım.Bu şekilde yapmaları hoş olmamış.Ama boş ver yani gideceğin yola değmezmiş böylesi daha iyi..

0|0
    0|0
  • oov çok sert olmuş.ben olsam bunun intikamını kesin alırdım

0|0
    0|0
  • oha böylesini ilk kez duydum :) ayıp olmuş beraber gitseydiniz ya olmazmıydı öyle?

0|0
    0|0
    • bana haber bile vermediler, aramasam haberim bile olmıycaktı

• içimden hiçbir şey gelmiyo, bayram dediğin ailenleysen güzel oluyor.

• haklısın insanın ailesinin böyle hevesini kırması üzücü bişey

Kızlar Ne Diyor 3

• bi sıkıntı olmazdı da braz darılırdm herhlde

0|0
    0|0
  • Bayramda tatile gidecek aileden beklenen bir davranış onlar bu duruma önem vermiyorsa sende verme salla gitsin ;)

0|0
    0|0
  • Çok kırılırdım ayıp etmişler.

0|0
    0|0
Yükleniyor...