Hedef 1 milyon penaltı?

Arkadaşlar sizce bu kampanya başarıya ulaşacak mı?

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• 7 Penaltı=12 puan kazandılar, 3 tane golü ofsayttan attılar, Taça çıkan topu gol attılar saydılar, Orta açılan topu kaleci içeri aldı gol dediler, net 3 tane kırmızı vermediler ve şimdi 30 puan oldular. bunun 22 puanı haram puandır! ne biçim takımsınız be utanmada yok, gurur bile duyuyorlar...

0|0
    0|0
    • oh oh bak sana sunu dıyım gs macında emenıkeye verılmeyen penaltı ve chedjouya cıkmayan kırmızı kart bu bır rıze macında verılmeyen net 2penaltı bu ıkı bursa macında sowun golluk atagı ofsaytla kesıldı bu uc es es macında penaltı verılmedı ama bıze verılen penaltı yanlıstı bu dort kpasa gs macında attıgınız ılk gol ofsayttı ıkıncı gol de elle pas verıldı bu da bes

• Kalpsizden kapak kombo :))))

Kızlar Ne Diyor 1

• yine hedef 1 milyon daha sorusu var mı arttıran?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Beşiktaşlı arkadaşım dünkü açtığın renkliler sorusu hoşuma pek gitmesede sitede objektif olduğun kanısına varıyorum ben her hafta söylüyorum FB hakemlerle götürüyor işi penaltı diyen arkadaşlar doğru adamın orda kendi kendine takla atası geldi bir atimde bakalım nolcak dedi dimi?:)

0|0
    1|0
    • Tabi canım adam ceza sahasında fantezi peşinde :)

• Adam dakika 86 da bir ters dönüm takla denim filan demiştir herhalde başka açıklaması olamaz :)

• Bize 10 senede verilen penaltıyı bir senede alacaklar

0|0
    0|0
    • Fenerbahçe bir türlü kazanması lazim. Ortada futbol olmadigi icin iş hakemlere kaliyor.

• Bırakın arkadaşlar Fenerbahçe bu rezil futbolla otoritersiz ve vizyonsuz teknik direktorle şampiyon falan olamaz Sneijder bir sağdan çakar birde soldan çakar bütün hevesleri kaçar

0|0
    0|0
  • Kesinlikle ulaşacaklar.
    hatta dün sorunda fenerli birine yazdım.

0|0
    0|0
  • Bizde para olduğu sürece herşeye ulaşırız sporcusunun parasını ödeyemeyip emek hırsızlığı yapan vergi kaçakçıları düşünsün...

0|0
    0|0
  • ulaşmaz

0|0
    0|0
  • yılın sorusu.. :d fenerlilerin işi gücü şike..

0|0
    0|0
  • Ulasır :))

0|0
    0|0
  • HEDEF 1 MİLYON GOL Kardeşim Bu Kampanya Baśarıya Ulaşırmı

0|0
    0|0
  • Penalti doğru karar ama

0|0
    0|1
Yükleniyor...