Bu kadar çok penaltı kullanan bir takımın taraftarı olmak nasıl bir duygu?

Fenerbahçe taraftarlarına sorum. Bu sezonki penaltı istatistiklerinden nasıl etkileniyorsunuz? diğer takım taraftarları isyan ediyor, ettiği ile kalıyor orası artık tartışılmayacak düzeyde. benim asıl merak ettiğim konu ise bu kadar aleni yanlış çalınan penaltılar fenerbahçeli taraftarlarda nasıl bir etkiye sebep oluyor? kaç tane fenerbahçeli "hakkaten ya ayıp denen birşey var" diyebiliyor mesela. Beşiktaşlıyım yıllardır atmadığımız kadar penaltı sezonun ortasına gelmeden fener tarafından atıldı ki. gözümüz haksız yere kazanılan penaltılarda değil şükür hakettiklerimizi verseler yeter :)

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Beşiktaş a her sene bu kadar penaltı çalınsa ligi süpürürdük

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• size göre haksiz ama bize göre sonuna kadar haklı hatta eksik verilen penaltilar.. iyiki FENERBAHÇE'liyimmmm beeee...

0|1
    0|0
  • sende hedef bir milyon penaltı de olsun bitsin
    bize penaltı yasak mı l*n :(

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• Alıştık artık bakalım nereye kadar gidecek orda adam kendi kendine takla atası geldi attı zaten :)

0|0
    1|0
  • soru yanlış bu kadar kıskanılan bir takımın taraftarı olmak nasıl bir duygu olarak sorulmalıydı

0|3
    0|2
    • penaltı istatistikleri kıskanılacak düzeyde bak o konuda haklısın

• penaltıdan gol atmak marifet değil ki nesini kıskanalım :)

• besıktasın aldıgı haksız puanları unutmus bu arkadas

• Valla yaa keşke bizde tatsak o duyguyu.
    Galatasaraya her maç penaltı verseler ne güzel olurdu.

0|0
    1|0
  • ya "ŞİKE" var ya da "Hakemler kör" :) geçen çaykur rize maçında da beşiktaşın 2 penaltısı verilmedi :/

0|0
    0|0
  • besıktaslısın demek gecen hafta gokhan tore atılmadı oyundan karabuk macında karabugun golu verılmedı es es macında esın golu verılmedı besıktasın golu ofsayttı

1|0
    0|0
    • sonuna kadar haklısın. antepteki maçta kırmızı kart gerekliydi töreye. karabüğün attığı golde ofsayt yoktu. bunları dile getiriyoruz bizim için sıkıntı yok. o yüzden 2 gün önceki rize maçında lua lua'nın kendini yere atmasına penaltı vermesine ya da atınç'a yapılana vermemesine laf etme hakkımız oluyor. haksız kazanılan penaltı taraftarlarca hoş karşılanmaması gerek. ben bu durumu merak ettim sordum soruyu o yüzden

• tm da ben bu mactakı penaltının haksız oldugunu dusunmuyorum yanı her mac fener kayrılıyo denmez onu demek ıcın yazdım bunları aslında

• Kardeş maclarda iyi savasan bir takimimiz var hakettiklerini aliyorlar bence. Ancak hakemlerinde daha dikkatli olmasi gerekir tabi..

0|0
    0|0
  • Fenerbahçeli olmaktan gurur duyuyorum. Bende etkisi bu :) Gayet haklı Penaltılar, bugün yine verilince bir coştun galiba ama aç izle sonra de ki bu penaltı yanlış

0|0
    0|1
    • erciyesin 6 numarasının dengesini kaybedip düştüğünü düşünmüyor musun? ayrıca topaldan sekip ele gelebileceğini nasıl hesap etti sence bu oyuncu

• niyete bakacaksın tabi ki adam yok mu etsin elini kolunu. ceza sahası içinde her ele gelen top penaltı olsaydı her takım fenerbahçe kadar penaltı kullanırdı

• Niyette o kadar ayrıntıya gidersek abi futbolda penaltı diye bir şey kalmaz. Kim kolay kolay kasten elle müdahele eder ki? O anki pozisyondan daha az tehlikeli olamaz sonuçta. Bu kadar da abartmayın ya 3 puanı gayet hak ederek aldığımızı düşünüyorum ben her başarımızda bir şeyler çıkarılmasına alıştık artık

Yükleniyor...