Hoşlandığım adamın evli olma ihtimali var...

hoşlandığım birisi var ama ben 21 yaşındayım oda tahminim 32 filan evli olup olmadığını bilmiyorum birbirimizde iş gereği numaralarımız var bana çok yakın davranıyor hatta ben ona harun bey diyorum o bana direk ismimle hitap ediyor sizce benden hoşlanıyor mu evli olup olmadığını nasıl öğrenebilirim ,

Güncellemeler:
ama iş yerindeki diğer kızların isminin sonuna hanım eklemesi yapıyor bir tek bana demiyor birde geçen gün odasına gitmiştim telefonla konuşuyordu ben dışarı çıkıcaktım çıkma sen yabancı değilsin dedi

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

• bi yolunu bulup ogrenmelisn

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• ben 32 yasında olsam 21 yasındaki kıza tabiki ismiyle hitap ederim.benden çok küçük.yok bilmem ne hanım falan demem.ufacık kız ne diye hanım dicem.

1|0
    0|0
  • aranızda iş ilişkisi var uzun süreliyse samimiyete dayalı olarak isimle hitap etmesi normaldir. Bende iş yerindeki kızlara bebişim tatlım diyorum mal aldığımız şirkette kızın birine merviş fıstık diyorum ama hoşlantıyla alakası zamanla oluşan samimiyetten kaynaklanıyor

0|0
    0|0
  • 21 yasındasın daha genc ekeklerle olma ıhıtmalın varken neden 32 yasındakı bırısı ıle bırlıkte olma hayalı ?

0|0
    0|0
  • İş hayatımda kimseye asla ismiyle hitap etmeyeceğim.Direk yanlış anlıyorsunuz yaa.

2|0
    0|0
  • eşiğizle birlikte bi yemeğe gidelim haarun beeeey de ozmn anlarsın yok derde varsada yapacak bişey yok panpador 11yaş büyük adamdan ne bekliosn yani.

0|0
    0|0
    • öyle şeyler diycek kadar samimiyetim yok

• hiç gece telefonda konştnzmu yani 9 10 gibi yada daha geç?

• sorsana evlimisin diye..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Numaranı bile vermişsin demek ki sohbetinizi var.Sor kendini anlata eee siz de ne var gibi laflar esip sor ya da başkalarından öğren.

0|0
    0|0
  • onunla konusurken ya Harun Bey esiniz gercekten cok sansli olmali :D falan dersin - ordan ögrenirsin evli olup olmadigini

0|0
    0|0
    • olayın bu kısmına odaklanmamıştım iyi fikir ama evliyse yanlış anlamaya sebep olabilir.

• ohhhh :) Her türlü yanlis anlayacak zaten - birisinden birisini söylicek sonucta - demiceksede niye bunu buraya yazio ;)

• Dırek sor

0|0
    0|0
  • İsmini söylüyorsa kesin aşık :D Bunu dememizi bekleme tabiki ;)

Sorarak öğrenebilirsin ya da yüzük takmıyor mu çakal carlos?

Sen en iyisi boşver hoşlanma yaş farkı çok fazla illa bi sorunlar çıkar.

0|0
    0|0
  • çocuğun varmı de işte muhabbeti öyle aç

yok derse evlimisiniz felan dersin öyle gider

0|0
    0|0
  • boşver ihtimal olarak kalsın.kurcalama.

0|0
    0|0
  • ozaman u dönüşü yap

0|0
    0|0
Yükleniyor...