Konuşmadığınız zaman eksikliğini hissettiğiniz biri var mı?

Yada herşeyinizi paylaşmak istediğiniz kimseye anlatamadığınız şeyleri anlattığınız sizin rahatlatan hep yanınızda olmasını istediğiniz biri var mı?

Güncellemeler:
Güzel soru yok bari soru sorayım da gelen cevaplarla vakit geçiririm dedim :/

0|0
27|34

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 33

• hep yanında olmasını istediğim her seyimi anlatmak beni mutlu etmesini istediğim insan sadece bir arkadasta olabilir bir sevgilide olabilir ama zor tabiki her arkadas senin derdini dinlemeyebilir sevgilin olsa belki her seyini anlatamıyabilin ikisinin ortası olacak sanırım doğrumu düşüniyorum acaba

0|0
    0|0
  • insan hep en cok konusmak istediği insanın yanında susarmış. Bence bi insanla konuşmaktan (eylemden) çok varlıgını özlersiniz. Varlığını özlediğimse çok insan var. Bence herkesinde olmalı. Mesela daniel day lewis , zeki demirkubuz, elvis, arkadaşlarım gibi bunları çoğaltması gerek insanların.

0|0
    0|0
  • bazı dostlar var onlar olmadan olmaz... her insanın mallık salaklık halleri oluyor ve o zamanlar eksikliklerini çok hissediyorum..

0|0
    0|0
  • telefonum :)))

0|1
    0|0
  • tek 1 değil 2 kişi var :)

0|0
    0|0
  • var

0|0
    0|0
  • lütfen konuşmak için birisi yardım etsin kimsenin eksikliğini hissedemiyorum.

0|0
    0|0
  • psikologumla kankayız o bana bende ona anlatıyorum :)

0|0
    0|0
  • içimdeki diğer ben

0|0
    0|0
  • ŞU AN ÖYLE BİR EKSİKLİK VAR Kİ YÜREĞİM DE :( ONUN YANIMDA OLMASINI İSTİYORUM AMA GELMESİNE İKİ HAFTA VAR VE BEN ONU ÇOK ÖZLEDİM AMA BİZ ŞU AN KAVGALIYIZ :(

0|0
    0|0
  • İçinde bulunduğum şu durumda konuşmadığımda eksikliğini hissettiğim birinin var olmaması sanırım pek de iyiye işaret değil

0|0
    0|0
  • eskiden oluyordu içimde tutmak bana ve çevreme zarar veriyordu depresyona giriyordum. ama içimde ne varsa artık çekinmeden ve doğal olarak söylüyorum böylece insan rahatlıyor. paylaştıkça insan rahatlar. içinde tutacağına paylaş ve rahatla.

0|0
    0|0
  • 8 yıllık arkadaşım, birtanedir o.

0|0
    0|0
  • emanuel emenike

0|0
    0|0
  • yok gardaş... Olsa fena olmazdı.

0|0
    0|0
  • tam sorunun içeriğinde yazdığın gibi çok tatlı bir abla var. ama 4-5 gündür görüşemiyoruz çok özledim :(

0|0
    0|0
  • yok benim için konuşup konuşmaması farketmiyo çünkü herkezi dinlemem

0|0
    0|0
  • birisi var

0|0
    0|0
  • Rabbimin beni hep duyduguna inanmışımdır bu beni rahatlıyor açıkcası...

1|0
    0|0
  • Bir tane sultanım var, hergün benimle olduğu için duacı olduğum :)

1|0
    0|0
  • EVET AYNAM BENİ BENDEN DAHA İYİ ANLAR ANLATIR

0|0
    0|0
  • Yok öyle biri be ve hiç olmadı da. Yalnızlık asla ihanet etmeyen gerçek bir dosttur diye düşündüm.

0|0
    0|2
  • sanırım yok. ama kokusunu duymak için ölüceğim biri var.

0|0
    0|0
  • konuşmadığım zaman eksikliğini hissettiğim teş şey VİCDAN ım ...

0|0
    0|0
  • var ciddi anlamda eksikliğini hissediyorum ...

0|0
    0|0
  • Martılara simit atarken kayığı deldik.. Vardı bir zamanlar hey gidi günler hey..

0|0
    0|0
  • Cep telefonum :)

0|0
    0|0
  • Artık Yok.

0|0
    0|0
  • :) Sen cevapla bakalım bunu

0|0
    0|0
  • Yok malesef.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 27

• vardı ama varlığımla yokluğumun bi fark etmediğini öğrendikten sonra yok oldu

0|1
    0|0
  • İnsanlarla iletisimim gayet iyi hemen heme herseyi ailem arkadaslarimla konusabildigimden boyle bi sorunum olmuyor. Bazen cok fazla yalniz hisediyorum kendimi ama donup bi cevreme arkama bakiyorum ben kendi kendimi insanlardan uzaklastiriyorum. Bunu fark edince bazen gec oluyor ama pismanlik bazen huzeldir. Deger artirir.

0|0
    0|0
  • Bundan 10 yıl önce vardı ama öldü o kişi .. Artık yok öyle bırı benım için hiç bır zamanda olmadı ..

0|0
    0|0
  • var erkek arkadaşım bugün sadece sabah sesini duydum ve çok çok özledim gene=))

0|1
    0|0
  • annem olabilir babam olur anneannem olabilir başka da yok

0|0
    0|0
  • kanayan yarama dokundun be kuzum :)

0|0
    0|0
  • Kesinlikle Annem..onsuz hayat çekilmez olurdu..

0|0
    0|0
  • Var var yeyim ben onuuu! (=.

0|1
    0|0
  • var...

0|0
    0|0
  • Evet var ve kaybetmek istemem.

0|0
    0|0
  • konusmadigimda eksikligini hissettigim var, herseyi anlattigim yok.

0|1
    0|0
  • Dostlarım var bir de ailem...

0|0
    0|0
  • dostum var... :)

0|0
    0|0
  • Ananem teyzem

0|0
    0|0
  • Evet var benim için değeri çok büyük :))

0|1
    0|0
  • kankacigim var. hos bu ara stajdan vakit ayirmadi bana. tam dayaklik

0|0
    0|0
  • Sevgilim.

0|0
    0|0
  • Var..

Hatta sadece o olsun başka kimseye gerek yok diyebileceğim kadar çok sevdiğim biri var.

0|0
    0|0
  • annem ve eşim... onlar olmasa bu dünya daha çekilmez olurdu...

0|0
    0|0
  • var :D

0|0
    0|0
  • Var

0|0
    0|0
  • Kalmadı malesef.

0|0
    0|0
  • var ama yok.

0|0
    0|0
  • var yokluğunu gerçekten de hissettiriyor

0|0
    0|0
  • vardı bı zmanlar hala eksikliğini hissedıorum ve gecmıo bu acı. eskı sevgılım herseye ragmen benı anlar dnlerdı smdılerde ıse bı erkek arkadasm var ve onla konusmamam gerkyor ama her an aklımda benı iyi edebilen tek oymuş gbi geliyo. cok sacma cok yanlıs ama onu sılemıorum ne zmn mutsuz olsam o gelir aklıma :((

0|0
    0|0
  • annem,çok kötü hissediyorum bişey anlatmadığım zaman ona.çatlıyorum.Aneeeeyyyy çilekeş aneeeyy lililili

0|0
    0|0
  • var biri.

0|0
    0|0
Yükleniyor...