Hedef 1 milyon penaltı derlerdi de inanmazdım fener başaracak galiba bunu?

fenerbahçe penaltılar sayesinde götürüyor puanları ne dersiniz?

Güncellemeler:
yazık anadolu takımlarına

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Ben Beşiktaş'lıyım ama pozisyon penaltıydı açıkçası.. Hatta orta hakem ilk başta vermedi, arkadaki hakem uyarınca verdi..

Adamlar yatarak maç kazanıyor olacak iş değil =(

1|0
    2|0
    • iyi izle pozisyonu adamı arkadan itiyorlar :)

• Parasıyla satn aldık ;)

• vermeyebilirdik acıdık işte yazık dedik statları yok belki işimiz düşer futbolcu alırız :)

Kızlar Ne Diyor 2

• siz nerenizle futbol izliyosunuz? bu pozisyon açık ve net penaltı ! eğer değil diyosanız siz futbol izlemeyin !

1|2
    0|0
    • evet eline top değmiş ama öncesine ona yapılan faul var onu neden söylemiyosunuz

• çekirgenin zıplayamadığı gün gelicem size sorucam aynı soruyu :) @kalpsiz8555

• Olamaz tabi sampion besiktas olur

• hedef 1 milyon penaltı hedef 1 milyon penaltı daha yaratıcı olun

0|0
    1|0
    • haklısın :) bu soruyu soran tek kişi ben değilim gördüm ama bilseydim farklı şeyler sorardım

Erkekler Ne Diyor 7

• Tüpçünun eseri

0|0
    0|0
    • Gokhan toreye gecen mac kirmizi cikmadi karabugun golu bjk macinda sayilmadi eet tupcunun eseri

• Sen anlamak istemiyosun herhalde , mhk başkanını tüpçü atiyor diyorum konyali

• atıyorsa ne olmuş

• bu pozisyona penaltı diyenler nasıl bir fizik kanuna göre yaşıyor anlamıyorum. gözünüzle görmüyorsunuz tamam ya o adam oraya uçar mı bir düşünün ya

www. ligtv. com. tr/haber/iste-penalti-ani-137

bu videoyu açsınlar ve 0:46 da durdursunlar 77 numara gökhan törenin adamı ittirdiğini çok bariz görürler hala buna penaltı diyenler futbol izlemesin

0|0
    1|0
    • sen maclari karistirdin heralde bilader :))) gokhan töre beşiktaşta :)) biz fener macindan bahsediyozzzz :)))))

• fanatizm kör ediyor gözleri @TürkKızı64

• @TürkKızı64 ya insan gibi konuşmayı bile beceremeyen biriyle 1 saniyemi bile harcamam kusura bakma. sana resim koyuyorum net bir şekilde sen hala başka şeylerdesin. hadi sen git futboldan anlamayan arkadaşlarına anlat derdini ben yemem onları.

• Daha bugün dedim, burdan birine penaltılarla alıp götürüyonuz diye beşiktaşta pek farklı değil onlardan.

0|0
    1|1
    • üç takım içinde geçerli

• haha bı gıt ısıne be herkes kabul ettı kpasa gs macını da ac bı ızle

• Buna yapilan şikayetler ise yaramiyor

• galatasaraylı hüseyin göçek sowa yapılan faulde penaltıyı vermedi ikinci yarıda da yine vermeyecekti allahtan çizgi hakemi delikanlı çıktı göçek hakkımızı yiyemedi.

0|1
    0|0
    • penaltı değil zaten faulü görmüyormusun gözün mü görmüyor anlamadım penaltıdan önce faul var iyi izle

• biraz tarafsız gözle bak gökhanın kolu sırtına dayanmış adam artistik hareketler yapıyor öyle faulmü olur:))

• gökhan itelemese adam havada niye takla atsın arkadaşım

• Penaltıdan önce faul olduğu açık çok birşey değil bir haftada FB lehine hakem hatası olmasın.

0|0
    1|0
    • burağıda gördük dostum evvel zaman içinde kendini yere atmıştı değil mi :)

• arıfı kabul ettınız ya o yeter :D

• aleyhnıne ne hatası oldu gsnın :D bu sene bı solesene kpasa macında ılk gol ofsayttı gsnın ıkıncı golu de elle verıldı pas fb macında emenıkeye penaltı verılmedı

• BEDELLİSARAY :))

0|1
    1|1
  • Şikebahçe gene penaltı ile maç almış sanırım😊

0|0
    3|1
    • evet penaltıdan attılar :)

• tabi tabi anadolu takımlarında niye hiç olmuyor onlara neden penaltı verilmiyor

• melo ıtı nıye her mac atılmıyo

Yükleniyor...