Hedef 1 Milyon Penaltı olabilir mi?

Arkadaşlar valla bugünde fenerbahçeye verilen penaltıdan sonra ligin tamamen tadı kaçtı baya sinirlendim k. bakmayın fb arkadşlar. .

Güncellemeler:
Spor kanalları mehmet topalın dirseğiyle mehmet akgünü itelediği belirtiliyor. Lig tv Trtspor gbi programlar zor karar vermesine ragmen hakemler fbye bu kadar ucuz penlatı verebiliyor.

0|0
4|9

En İyi Kız Görüşü

• Resmen feneri şampiyon yapmak için uğraşıyorlar.

2|2
    2|0
    • böyle gitmez ama su testisi su yolunda kırılır.

• Anlamamk elde değilki espriyi ama anlamak istemiyorum diyelim.

• esprilerini bile şikeyle yapıolar :D

Kızlar Ne Diyor 3

• 3 tane soru soruldu 3 de galatasaraylı
    http://i.hizliresim.com/Gpk9V3.jpg
    siz istediğiniz tam olarak bu rakiplerimiz topu elle kessin fenerli futbolcuların ayağı kırılsa bile penaltı verilmesin ağlamayın l*n

1|1
    0|1
    • faul var kardeşim orda defans oyuncusuna adamın şekline baksana iteklenmiş

• adamın eli havada izle izle gerçek kayseriler bile penaltı dedi

• bu pozisyon kesnlikle penaltı değildir kardşm adam düşmemek için uğraşyr m. topal dirseğiyle iteklediği için

• Aziz yildirim korkusundan hakemlerin her zman yaptigi sey alıştık artık

0|2
    2|0
  • Fenerliler gendileri biz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Yine 86. dakikada penaltıdan gelen bir gol dicek birşey yok zor maç olacağını sölemiştim ölede oldu ama birşekilde kazanıyolar bakalım nereye kadar.

0|1
    2|0
  • Biri seba sezonundan yararlanır hakemlerle kazanır.
    Diğeri penaltılardan kazanır.
    Ama yinede şampiyon olucaz inşallah.

0|1
    1|0
  • ben galatasaraylı olsam fener yenince benimde hevesim kaçar:))

Not: top ceza sahası içinde ele çarpıp yön değiştirirse bunun adı penaltıdır

2|1
    0|2
    • arkadaşm işte o pozisyon öyle değil istediğiniz gbi yorumluyosunuz top ele çarpmadan önce defans oyuncusuna faul yapılıyo

• @Bendiss az önce trt sporda analiz yapıyorlardı ve sowun pozisyonuna yüzde yüz penaltı dediler.

• yazıklar olsun onlara dicek laf yok.

• Faulü yapan topal değil gökhan

0|0
    0|0
  • Diyecek kelime kalmadi dilde artik bitti tukendi goz gore göre adamlar kollaniyor bukadar adilik serefsizlik. olamaz ne zaman fenev sıkıştı 85 90 düüüt penalti gol Allah bunlari bildigi gibi yapsın sikeci emek hirsizlari

0|1
    0|1
  • şike şike diye bağırıyosunuz her yerde alışın o zaman adımız çıktı bikere şike şike şampiyon olacağım gurur duyuyorum

0|1
    0|2
  • Kaleye giden topun yönü Değişiyor orta hakem vermedi penaltıyı kale arkasındaki hakem verdi. Hakemin 1 metre önünde ve açısı Önünü net Görüyor. Sizin Burak hayaletler düşürüyor yerlere atıyor bunları Görmüyor işinize geleni Görüyorsunuz.

0|0
    0|1
    • kayserili oyuncuya top çarpmadan önce faul yapılıyo

• Ne faul u ya bırak kardeşim Allah Aşkın'a

• Ne eksi veriyorsun Kamil lig tv izle faul var mı yok mu penaltımı değilmi izle ve gör ne adamlarınız nasıl izliyorsunuz

• Ben böyle ligin taa anasını dedim

0|1
    0|1
  • Tamam anladık Aziz gitmeden önce 4. Yıldızı zorla takacak bari hep aynı taktiği uygulamayın 85 den sonra penaltı :)
    Bugünden sonra Türk futbolunu tamamen kaybettik bıraktım artık takip etmeyi...

0|0
    1|0
Yükleniyor...